Kızıma güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kızıma doğum günü mesajları anneden kızına güzel sözler annenin kızına güzel sözleri kızıma doğum günü mesajı sözler kızıma şiir, kızıma mektup, kızıma mesaj, kızıma mektuplar, kızıma şiirler,

Şüphesiz ki, yer yüzünde ki en yüce duygulardan biridir anne olmak. Dileriz ki, RAB her kadına anne olmayı ve bu yazımızda ki annenin kızına yazdığı güzel sözlerden oluşan mektubu yazarken o duyguları yaşamasını nasip eder.

Sevgili Melek'ler, bir annenin kızına yazdığı doğum günü mektubunu sizlerle paylaşıyoruz.

19.04.2007 / Perşembe / 13:31
    Aşığım kızım sana
    Ve her gün yeniden aşık oluyorum
    Bakısındaki o ışık beni hayata daha da çok bağlıyor
    Seni seviyorum melek yüzlü kızım
    Hayatımıza girdiğin gün anladım ki
    Hayatta sahip olunabilecek
    En güzel,en değerli şey sensin
    Ve sen meleğim; Büyüdün, Kocaman bir kız oldun
    25 gün sonra 2 yaşını bitiriyorsun
    Nazlı, cilveli, cana yakın, akıllı ve de çok şekersin
    Allah’ıma her gün şükrediyorum
    Senin gibi bir evlada sahip olduğum için
    Seni lütfedip bana verdiği için
    Dilerim ki her günün güzel
    Mutlu, huzurlu, sağlıklı, başarılı ve bol kazançlı geçsin
    'Dilerim ki Allah’ım karşına hayırlı insanları çıkarsın
    Dostlarında senin gibi sevecen olsun
    Yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazmasın
    Sıcakkanlı ve iyi insanlar olsun
    Dilerim ki meleğim içindeki iyi niyet
    Ömrün boyunca rehberin olsun
    Seni doğru yerlerde doğru insanlarla karşılaştırsın
    Dilerim ki Allah’ım sana da senin gibi evlatlar versin
    Bazen kırılıyor olabilirsin, Bazen üzülüyor olabilirsin
    Ama emin ol ki her gözyaşının ardından kocaman bir mutluluk tebessümü yerleşir içine
    İçinden gözbebeklerine kadar uzanır.
    Minik kelebeğim Sen 6 aylıktın anneciğin tekrar çalışmaya başladığında
    Şuan 2 yaşındasın
    Seni öyle çok özlüyorum ki Tarifi mümkün olamaz
    Belki ilerde Büyüyüp aklın her şeye erdiğinde bana kızacaksın
    Sana en çok ihtiyacım olduğu yaşlarda
    Benim yanımda değildin diyeceksin
    Doğru da söyleyeceksin
    Ama bil ki tatlım Her şey senin için
    Senin rahatın, senin gelişimin için
    Senin istediğin her şeyi sana sağlayabilmemiz için
    Aklının hiçbir şeyde kalmaması için
    Ben de baban da seni çok ama çok seviyoruz
    Bizi ayakta tutan, Senin gözlerindeki o muhteşem ışık
    O mutluluk, O her şeye sevinen kızımızı çok seviyorum
    Senin için her şeye katlanacağımızı
    Senin için neleri feda edebileceğimizi
    Büyüdüğünde daha da iyi anlayacaksın.
    Seni çok seviyorum sultanım ve senin annen olduğum için gurur duyuyorum
    Her zaman her koşulda senin yanında olacağıma
    Desteğimi ve sevgimi senden esirgemeyeceğime söz veriyorum bebeğim…
    Doğum günün kutlu olsun kızım
    ANNECİĞİN

Kızıma güzel sözler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. güzel sozler

içtiğimizin değil, içerken düşündüklerimizin sarhoşuyuz... kaderimse belalı aşkın severek yaşarım, ağlarım yokluğundan yanarım, ben aşkını tek başımada yaşarım...( Seni sevdiğimi görmeyecek kadar körsen, Bende seni sevdiğimi söylemeyecek kadar gururluyum... esmer tenine gül yüzüne nasıl katlanırım sensizliğe ağlarım her gece sensizliğe gizlice.. Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye...
  2. güzel sözler

Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım. (Necip Fazıl Kısakürek) ---------------------------------------------------------- Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür. (Aristo) ---------------------------------------------------------- Yazı yazmayi öğrenmek, herşeyden önce düşünmeyi öğrenmektir. (Amie Suche)...
  3. Güzel Sözler köşesi.. hadi kızlar Gördüğümüz güzel sözleri burada paylaşsak diyorum

kızlarla ilgili güzel sözler hiçbir şey göründüğü gibi değildir unutma bugün hayat veren su yarın seni bile boğabilir çeşme ile ilgili güzel sözler sevdanın adı olmuş ilişki İlk benden; Hayat, kısa gelen bir battaniye gibidir. Yukarı çekersiniz ayak parmaklarınız isyan eder, aşağı çekersiniz omuzlarınız titrer.. Ama yine de, neşeli insanlar dizlerini karınlarına çekerek, rahat bir uyku...
  4. Kızıma Güzel Sözler, Cümleler

kızıma doğum günü mesajları kızıma doğum günü mesajı güzel sözler kızım için güzel sözler kızım için mesajları Kızıma Güzel sözler güzel laflar :) Hani kızım derken öyle bişey yok ama olsaydı ona güzel sözler ve cümleler kurardım :D Bir blogta gördüğüm yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum çok hoşuma gitti çünkü. Merhaba kızım!... Hasretim, gönül yaram, kara sevdam... Her şeyim, iki gözüm,...
  5. Güzel Sözler

güzel sözler, mesajlar, kısa yazılar, kapak sözler burada Hoşuma giden birkaç sey; Seven ağlar,üzülür,hüzünlenir,endişelenir,sıkılır,bıkar, alttan alır,sorar,çok sorar, merakından sorar,özler,değer verir,biter,başlar ama sonununca kaybeder ve kaybolur,acılarıyla... ** "Sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. Önemli olan, içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır..." ** Yola...
  6. güzel sözler

İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi. (İmam-ı Azam) İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. (İbni Haldun) Herkes herkese bir lokma şey verebilir ama boğaz bağışlamak, ancak Allah’ın işidir. (Mevlana) Güzel söz söyleyen, kimseden kötü söz işitmez. (Firdevsi) Bir şeyi bulunmadığı yerde aramak,...
  7. adalet üzerine güzel sözler özlü sözler var mı

Adalet üzerine söylenmiş özzlü ve güzel sözler gerekiyor adalet derken kukuktan bahsediyorum arkadaşlarım teşekkürler.
  8. Gurur Verici Sözler En Güzel Gurur Verici Sözler

En Güzel Gurur Verici Sözler, Gurur Verici Sözler Kısa, Merhaba Sevgili melek'ler bu yazımızda bizden gurur vwerici sözler isteyen misafirimiz için, en güzel gurur verici sözleri aktarıyoruz. İşte size en güzel gurur sözleri. Biz Sosyetik Mekanların Havalı Artislerinden Olmasakta Hayat Sokaklarının Gururlu gençleriyiz! Yeryüzündeki en ilahi disiplin Türk askerlerindedir. (Postel) Ben...
  9. Güzel Hoş Sözler

Kısa Hoş Sözler Güzel Hoş Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve elbette ki o istekte bulunan misafirimiz ile güzel hoş sözleri paylaşıyoruz. -Eğer Sevgi Üretmiyora Yüreğiniz Başarılı Bir Üretici Değilsiniz -Sesini Değil Sözünü Yükselt, Yağmurdur Zambağı Büyüten Gökgürültüsü Değil -Hiç Bir İşi İmkansız Diyerek Bırakma; Ertesi Gün...
  10. 30 Ağustos Zafer Bayramı Güzel Sözler çok güzel mesajlar

30 Ağustos Zafer Bayramı Özlü Sözler 2012 Zafer Bayramı Güzel Sözler Daha önce sizler ile 30 Ağustos Zafer Bayramı afişleri ve yeni resimleri paylaşmıştık. Şimdi ise 2012 Zafer Bayramı güzel sözler paylaşıyor ve bizden 30 Ağustos Zafer Bayramı sözleri isteyen tüm misafirlerimizi de bu sayfamıza davet ediyoruz Melek'lerim. Türk Milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı varolmalarının...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kızıma güzel sözler

,
  2. anneden kızına güzel sözler

,
  3. Kızım için güzel sözler

,
  4. kızıma doğum günü mesajı,
  5. annenin kızına güzel sözleri,
  6. kızımla ilgili güzel sözler,
  7. annenin kizina soyledigi guzel sozler,