gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım biraz önce oğluma isim aradığımla ilgili konuyu açmıştım ama yakın arkadaşımında kızı olacak oda isim bulamadığını söyledi bende bi konu daha açayım istedim. Acaba bu hususta bana yardım edebilir misiniz. Hem oğlumuza hem kızımısa isim arıyoruz bir türlü kafamıza yatan isim bulamadık. Sizlerden yardım bekliyoruz. Tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

SadmiN bunu beğendi.
  3. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kayra ismi çk gzl ve anlamıda

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mine veya melisa veya bernis olabilir

5. banuu

banuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    enzel ebrar elfin ecrin isimleride cok guzel anlamlarına da bakarsanız

kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğluma isim arıyorum bulamıyorum 2011 2012

Oğluma isim arıyorum bulamıyorum 2011 2012

oğluma isim arıyorum 2011 Kizlar daha önce yazmistim temmuzda oglusum olucak simdi teyzeleri size isim düstü ogluma isim ariyorum akliniza gelen isimleri yazarmisiniz:ar4fd:
  2. kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum 2011 Arkadaşlar 5.5 aylık hamileyim ve kızım olucak. Allah olmayan herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu:) kızıma isim arıyorum fakat hala karar veremedik. yardımcı olursanız, fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler:)
  3. Ben Hangi Burcum lütfen yardım burcumu bulamıyorum

Ben Hangi Burcum lütfen yardım burcumu bulamıyorum

ben hangi burcum merhabaa melekler. benim size bir sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim. soruma gelecek olursak ben 21 nisan doğumluyum ama kesin doğum tarihim bumu bilmiyorum ama bu diye kabul edersek şimdi ben boğa burcumu olmuş oluyorum yoksa koç burcumu ben ne burcuyum bilemedimm. yardımcı olunnn lütfen. sevgilerle....
  4. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  5. Kızıma isim bulamıyorum

Kızıma isim bulamıyorum

selam arkadaslar ben 26 haftalik hamileyim kizima isim bulamiyoruz kayinvalidem ve kocam babasi kac haftadir isim konusunda anlasamiyoruz ve benimde begendigim bir isim aklima gelmiyor bana fikir verin

Sayfayı Paylaş