kızıma isim arıyorum:)

Konu, 'A'dan Z'ye İsimler' kısmında ahmetseda tarafından paylaşıldı.

1. ahmetseda

ahmetseda New Member

kızıma isim arıyorum 2011
    Arkadaşlar 5.5 aylık hamileyim ve kızım olucak. Allah olmayan herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu:) kızıma isim arıyorum fakat hala karar veremedik. yardımcı olursanız, fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler:)

bebekyüzlüm ve babylove bunu beğendi.
  2. sen bi kaç seçenek sun biz seçelim

ahmetseda bunu beğendi.
  3. CasminaL

CasminaL New Member

İpeksu ya da İpek Su

ahmetseda bunu beğendi.
  4. ben insanlara doğa isimleri koyulmasına karşıyım ...su ,rüzgar ,yağmur v.s. bunlar bana ters geliyor ,sonuçta insanalr isimleriyle müstesnadırlar ...ama seni bilemem tabi ..ben isimde en önce anlamlı ve KURAN dan bir isim olmasını isterim ..

AyşegülM, ahmetseda ve kumsall bunu beğendi.
  5. ^hilal^

^hilal^ New Member

Bahar,
    aylin,
    Asya,
    Melike,
    arzu,
    zeynep....
    bunlar benim çok hoşuma giden kız bebiş isimleri...
    umarım bi faydam olmuştur...
    koyduğunuz ismi bizede haber vermeyi unutmayın sakın..::)

ahmetseda ve CeMoŞ bunu beğendi.
kızıma isim arıyorum:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kızıma isim buldum sizce nasıl?

bebek isimleri 2011 bebeğimin ismini ne koymalıyım kızıma isim 2011 Kızıma sahra nil ismini vermeyi düşünüyorum arkadaşlar sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum sahra:dünyanın en büyük sıcak çölü nil:dünyanın en büyük havzaya sahip nehri en güzelide mısırda nilin sahradan geçmesi. Kavuşması .o sıcak toprakları serinletmesi
  2. kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

Arkadaşlarım biraz önce oğluma isim aradığımla ilgili konuyu açmıştım ama yakın arkadaşımında kızı olacak oda isim bulamadığını söyledi bende bi konu daha açayım istedim. Acaba bu hususta bana yardım edebilir misiniz. Hem oğlumuza hem kızımısa isim arıyoruz bir türlü kafamıza yatan isim bulamadık. Sizlerden yardım bekliyoruz. Tşk.
  3. Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  4. Kızıma Kuran'ı Kerim'de geçen isim arıyorum

Kızıma Kuran_ı Kerim'de de geçen ve anlamı güzel, anlamınınd a yazıldığı güzel bir isim arıyorum kızlar bana yardımcı olun nolur ?
  5. 2014 Kızıma İsim Arıyorum

[B]2014 kız bebek isimleri, kız bebek isimleri, bebek isimleri 2014[/B] Doğacak bebeğinizin cinsiyeti kızsa ve siz de isim konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için birçok kız bebek isimlerini anlamları ile birlikte bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için paylaştığımız en yeni ve popüler kız bebek isimleri arasından belkide kızınız için isim bulacak ve o ismi kızınıza...

Sayfayı Paylaş