gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızımı başka bir çocuk ısırdı :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaş toplantısındaydık.Arkadaşımın kızı geldi benim kızımı ısırdı, ama ne ısırma.Ben nasıl davranacağımı şaşırdım, yani sonuçta o da çocuk.Arkadaşım da çok mahcup olduü, o da kaldı. Böyle durumlarda çocuklara nasıl davranmak lazım. ne öğretmek lazım, of aklım karıştı :S

kızımı başka bir çocuk ısırdı :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

küçük bir kız(oğlan) çocuğuyum,

Ben; küçük bir kız çocuğuyum, sevgine aşık Bir sözünle dünyaları feth eden, bir sözünle sahip olduğu her şeyi yitiren Ben; küçük bir kız çocuğuyum, gece yastığına sen diye sarılan Korktuğunda seni düşleyen, tüm oyunlardan oyuncaklardan, Seni daha çok seven Ben; küçük bir kız çocuğuyum, Senden büyüyebilmeyi,öğrenmeyi öğrenen, Seninle büyümek isteyen...
  2. Kız çocuğu için harika bir hırka modeli

Kız çocuğu için harika bir hırka modeli

kız çocukları için hırka modelleri kız çocuğu hırka modelleri çocuk çocuk hırkası hırkaları
  3. Kız çocukları için güzel bir elbise modeli

Kız çocukları için güzel bir elbise modeli

kız çocuk elbise modelleri kız çocuğu elbiseleri çocukları için elbise modelleri çocuk elbiseleri çocuğu
  4. Kız çocuğu bir nimettir

Kız çocuğu bir nimettir

islamda bebek cinsiyeti Sual: Kız çocuğu olunca üzülenler oluyor. Kız çocuğunun dinimizdeki yeri nedir? CEVAP Kız, çocuğu olunca üzülmek, hele hele anneyi suçlamak çok yanlıştır. Kur'an-ı kerimde mealen, (Allah dilediğine kız, dilediğine erkek çocuk bahşeder. Kimine hem erkek, hem kız çocuğu verir, dilediğini de kısır bırakır. Her şeyi hakkı ile bilen ve her şeye gücü yeten ancak Allah’tır)...
  5. hala küçük bir kız çocuğuyum....

hala küçük bir kız çocuğuyum....

HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum " HaLa Yüksék Sésé KırıLır, HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi? Né Kadar ßüyüméLiyim ? Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi? Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?

Sayfayı Paylaş