gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kızımın bebek arabası; KRAFT TWİST

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

ProN1G5L9N9K4E5K6C2.jpg ProF4W8D2F3C7Y8C8U5.jpg kraft-twist-travel-sistem-bebek-arabasi-kirmizi~3981590.jpg ProY9N4U7Y8T3L4T5J1(1).jpg Merhaba melekler ....
    İştee bu benim tızıma aldığım bebek arabası....
    Çok büyük bir heycanla araştırdım ve tızıma en güzeli olarak bunu buldum... ;))) ah bi de dünyaya gelsede bol bol gezsek kızımla....

Kızımın bebek arabası; KRAFT TWİST konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek arabası

Bebek arabası

Rüyada bebek arabasını çekmek, telaşa neden olan bir durumun ortadan kalkacağına işaret eder. Arabada eğer güzel bir bebek de varsa sorun kalkacağı gibi iyi bir kısmet de gelecek demektir
  2. Bebek arabası tavsiyesi istiyorum kızlar

Bebek arabası tavsiyesi istiyorum kızlar

2011 yılında bir kızım oldu şu anda 3 aylık daha ele geliyor araba için erken olsada şimdiden bebek arabası arayışına girdim. Lütfen bana güzel ve kullanışlı bir bebek arabası tavsiyesi verir misiniz. Sizler hangisini kullandınız ve hangisinden memnun kaldınız acaba ?
  3. Kızlar bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir söylermisiniz bana

Kızlar bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir söylermisiniz bana

Kızlar bebişime araba alacağım araba alırken nelere dikkat etmem gerekiyor ? Daha önce kullananlar yorumlarsa sevinirim. Sağolasın Melekler mekanı :D
  4. Bebek arabası ne zaman alınmalı kızlar yardım edin

Bebek arabası ne zaman alınmalı kızlar yardım edin

Kızlar benim bebişim şu anda 4 aya girdi acaba hangi ayda bebek arabası alıp kullanmam gerekiyor = Sağolun.

Sayfayı Paylaş