gebe
  1. kızımın geleceğiöğrenmek istiyorum yengeç burcu yaşı 26 ismi nur yücel melekleriz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ilknur yücelKayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

le çok meşkul oluyor kitaplarını aldı kart larını aldı

kızımın geleceğiöğrenmek istiyorum yengeç burcu yaşı 26 ismi nur yücel melekleriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi Yengeç burcu deyince aklıma birşey gelmiyor. Hiç yengeç tanıdığım yok sanırım. Demek kş yengeç burçları ile anlaşamıyorum. Ama yengeç burcu için dekorasyon önerileri ni görünce çok beğendim. Renk zaten benim rengim. Bakalım zaten siz de beğenecek misiniz? Opal rengi kişilikleri ile uyumludur. Deniz yeşili, gümüş ve altın da tercih...
  2. Yengeç Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu....Yengeç Meleklerimize....

Yengeç Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu....Yengeç Meleklerimize....

Yengeç 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu Yengeç Burcu Haziran Burç Yorumu Yengeç Burcu meleklerimiz haziran ayında sizleri neler bekliyor....Nelerden etkileneceksiniz hangi duyguları yaşayacaksınız..Aşk durumunuz ne olacak merak ediyorsanız buyrun.... Bu ay İkizler ve Yay eksenli önemli gökyüzü hareketleri sizin ruhsal evlerinizde gerçekleşecek. İkizler 12., Yay 6.evinizde. her ikisi de...
  3. Yengeç Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize..

Yengeç Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize..

Yengeç Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu Evcimen Yengeç Burcu Meleklerimiz sizleri aşk evlilik hayatında neler bekliyor dersiniz.....Para sağlık mutluluk temmuz ayı getirileri sizlere nelerdir acaba....Merak ediyorsanız işte buyrun... Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Yengeç burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun...
  4. Hasan Dursun İsmi Nur Efendim İlahi Sözleri istiyorum

Hasan Dursun İsmi Nur Efendim İlahi Sözleri istiyorum

Merhaba arkadaşlar aranızda Hasan Dursun İsmi Nur Efendim İlahisini bilen bir arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise ben Hasan Dursun İsmi Nur Efendim İlahi Sözlerini rica ediyorum.
  5. Yengeç Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize...

Yengeç Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Yengeç Meleklerimize...

Yengeç Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu Evcimen Yengeç Burcu Meleklerimiz sizleri aşk evlilik hayatında neler bekliyor dersiniz.....Para sağlık mutluluk eylül ayı getirileri sizlere nelerdir acaba....Merak ediyorsanız işte buyrun... Geçtiğimiz ay maddi konularda bir takım endişeler yaşamış olmanız muhtemel. Belki işler, pazarlıklar zorladı, belki...

Sayfayı Paylaş