gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızımın göğsünden süt geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar 25 günlek bir kızım var göğsünün biri biraz şiş ve süt geliyor acaba bu normalmi benimle aynı durumu yaşayan kız bebek anneleri yazarsa sevinirim kızım için çok endişeleniyorum inşallah normal bir durumdur

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    sadece kızlarda değil erkek bebklerde olur bu durum bizim ebemiz sakın sıkmayın kendiliğinden geçer dedi yani normal bi durum kzınız ömürlü olsun allah bağışalsın

3. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    coğu bebeklerde olur şişlik ve süt gelmesi benim oğlumdada olmustu süt gelmemişti ama asırı şişlik olmustu doktorumuz kesinlikle sıkmamamızı ve ovalamamızı söylemişti zamanla kendiliğinde geçiyor..

kızımın göğsünden süt geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göğsümde süt birikdi ne yapmalıyım

göğsümde süt birikdi ne yapmalıyım

Doğumdan sonraki 2.-3. günde göğüslerinizdeki süt artacaktır ve doluluk hissedeceksiniz. Bu dolgunluk hissi genelde 2-3 gün sürer ve göğüslerinizde aşırı gerginlik ve ağrı hissedebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gerekenler: -Bebeğin göğüsünüzün ucunu koyu renk kısmıyla beraber ağzının içine alıp...
  2. Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

gebelikte memeden süt gelmesi,gebelikte memeden kan gelmesi, Melekler belkide sizlerinde başına gelmiştir böyle bir durum gebelik döneminde daha doğum yapmadınız ama göğsünüzden süt gelmeye başladı endişelenebilirsiniz belkide.Ama tamamen vücudun kendisini hazırlamasından kaynaklanan hormonlara bağlı bir durumdur fakat yinede doktorunuzla görüşmenizde fayda vardır.Şimdi konumuza bir göz...
  3. 26 haftalık gebeyim göğsümden süt geliyor

26 haftalık gebeyim göğsümden süt geliyor

Ben 26 haftalık gebeyim ve bir göğsümden süt geliyor.İlk gördüğümde çok korktum sonra arkadaşım normal olduğunu söyledi.Bunu yaşayan varmı ve gerçekten normal birşeymi?
  4. Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Anneden gecen hormonların etkisiyle yenidoğan bebeğin memelerinde bazen süt toplanabilir, buna hiç el sürmemek en iyisidir. Bu, bir kaç hafta içinde zaten kendiliğinden geçecektir. Masaj, memede enfeksiyon ve apseyle sonuçlanabildiğinden önerilmemektedir. Yenidoğan bebeklerde görülen öyle belirtiler vardır ki bu belirtiler yetişkinlerde görüldüğü zaman anormal kabul edilse de yenidoğan da...
  5. süt geliyor

süt geliyor

merhaba iyi bayramlar gögüsümden süt geliyor böyle yeşl renkte ve ateşim var neyapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş