gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Kızımın mezarı nerede?

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Çocuğunun mezarının yerini bilmesi en doğal hakkı seren serengilin neden söylemedikleri hiç anlamadım..

AYTUN AİLESİ'NİN, BEBEĞİNİN MEZARINI SAKLAMASI YÜZÜNDEN EŞİ MUSA AYTUN'A KIRGIN OLAN SEREN SERENGİL: TEK İSTEĞİM KIZIMIN MEZARINI ÖĞRENMEK. ŞU AN BOŞANMA SÖZ KONUSU DEĞİL AMA MUSA KAYITSIZ KALIRSA NE YAPARIM BİLMEM!

Seren Serengil, eşi Musa Aytun ve ailesinin, kaybettiği bebeği Stephanie'nin mezarının yerini söylememesi yüzünden eşinden boşanacağı dedikodularına açıklık getirdi. Eşini çok sevdiğini ve mutlu bir evliliği olduğunu belirten Serengil şöyle konuştu: "Sorunlarımız oluyor ama bunlar boşanma nedeni değil! Musa çok ilgili bir eş... Onunla tek sorunumuz, ailesinin ölen bebeğimin mezarını bana söylememesi... Bu durum beni çok hassaslaştırıyor. Musa'ya da kırgınım ve bu konuya kayıtsız kalırsa evliliğim ne olur bilemiyorum. Ama şu an boşanmak ya da ayrılmak söz konusu değil... Zaten bu günlerde odaklandığım şey evliliğim değil bebeğimin mezarının yeri." Serengil bebeğinin Aytun Ailesi'nin isteğiyle Musevi mezarlığına gömüldüğünü söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Hastaneden çıktıktan sonra ilk işim, kızımın mezarını ziyaret etmek oldu ama yerini söylemediler. Ne olursa olsun; benim dört gün hayatta kalmış bir bebeğim vardı. Ben de mezarının başına gidip, onun için dua etmek istiyorum."

Üstesinden geliriz
    Boşanma konusunda her şeyi zamana bıraktığını söyleyen Serengil, "Gıpta edilen bir evliliğimiz var. Bunun üstesinden geleceğiz. 'Karıcığım seni çok seviyorum. İyi ki seninle evlenmişim' diyen bir eşim var" şeklinde konuştu.

Kızımın mezarı nerede? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızım nerede?

kızım nerede?

kzım nerede kzim nerede kizim kızım kızım nerde zeynep öldü mü Atv’nin merakla beklenen dizisi Kızım Nerede’nin yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Hüseyin Avni Danyal, Ece Uslu, Burak Hakkı, Yağmur Kaşifoğlu, Yonca Cevher Yenel ve Tolga Savacı’nın paylaştığı Kızım Nerede 17 Aralık Cuma akşamı saat 22.00′da Atv ekranlarında olacak. Atv’nin yeni dizisi Kızım Nerede 17 Aralık Cuma akşamı...
  2. Mihrimah Sultanın Mezarı Nerededir?

Mihrimah Sultanın Mezarı Nerededir?

Mihrimah Sultan Mezarı nerede Mihrimah Sultan Türbesi Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinden de takip ettiğimiz Hürrem Sultanla Kanuni'nin kızı Mihrimah Sultanın mezarı nerede biliyor musunuz melekler ? İstanbul'da oturuyorsanız, muhtemelen yüzlerce kez önünde geçtiğiniz Süleymaniye Camisinde. Üstelik aynı yerde Hürrem Sultan ve Kanuni de yatıyor :) Mihrimah Sultan...
  3. Hazreti Muhammedin mezarı kabri nerede

Hazreti Muhammedin mezarı kabri nerede

Arkadaşlarım Hz. Muhammed S.A.V efendimizin mezarı nerededir. Bildiğim kadarı ile mezarının yeri belli değil ama kabrini yapmışlar diye biliyorum bu hususta net bilgisi olanlar kaynakta göstererek bana yardımcı olabilirmi lülfen.
  4. Mimar Sinanın mezarı acaba nerede ?

Mimar Sinanın mezarı acaba nerede ?

Kanuninin kızı Mihrimaha olan müthiş aşkı ve yaptığı olağanüstü eserleriyle bildiğimiz Mimar Sinanın mezarı nerede acaba ?
  5. mimar sinanın mezarı nerede acaba?

mimar sinanın mezarı nerede acaba?

Merhaba. Muhteşem Yüğzyıl sayesinde tarihe biraz daha merak saldım şahsen.Okuduğuma göre Mihrimah Sultanla Mimar Sinan arasında bir aşk varmış, rivayet bu şekilde, doğrumudur bilinmez. Benim sormak istediğim mimar sinan usta nerede yatıyor acaba?

Sayfayı Paylaş