gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kizimin PeŞİnİ Birak Dİyaloglari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Genç adam kızımın peşini bırakman için ne kadar istiyorsun +sevgimi parayla satın alamazsınız -peki ne istiyosun
    +kızınızla evlenmek
    -e tamam evlenin o zaman
    +..... beni hazırlıksız yakaladın
    -senin gibi fakir ama çok saf ve temiz insanları severim
    +bi şeyler ters gidiyo
    -düğün hediyesi olarak da size ev veriyorum
    +ben vazgeçtim
    -dur daha araba da vericem
    +ben gay'im

-delikanlı al şu 100 bin lirayı kızımın peşini bırak
    +ben sizin kızınızı tanımıyorum bile
    -o halde kimsin lan sen
    +pizza sipariş etmişsiniz onu getirdim
    -100 binlira veriyim pizzanın peşini bırak
    +aa manyak mısın sen yaa
    -çek kabul edermisin

-kızımın peşini bırak...
    -ee...
    -karımın peşine düş...
    -

+Kızımın peşini bırak
    -niye...
    +Peşin vermiyoruz

-Anamın peşini bırak
    +Lan emrah yine mi sen

-kızımın peşini bırak
    -ne diyosun kardeşim bu benim kendi kızım
    -ha pardon birader benim kıza benzettim uzaktan.. madem öyle ben bırakayım senin kızın peşini

Kizimin PeŞİnİ Birak Dİyaloglari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birakin evi dagitsin...

Birakin evi dagitsin...

Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun Çocuğunuz binbir zahmetle topladığınız evi dağıtıyorsa ona kızmaktan vazgeçin! Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırma, dağınık çocukların zeka gelişiminin daha iyi olduğunu ortaya çıkardı. Zeka gelişiminde deneyimlerin çok önemli olduğunu, çocukların da etrafı karıştırarak deneyim elde ettiklerini vurgulayan uzmanlar, özellikle annelerden bu konuda biraz...
  2. DÜŞ Biraktim İÇİmdekİ Geceyeye.....

DÜŞ Biraktim İÇİmdekİ Geceyeye.....

sahipsiz düşler sokağı DÜŞ BIRAKTIM İÇİMDEKİ GECEYEYE..... Korkular büyüttüm gecenin koynunda, Düşlerimi ipe astım sahipsiz uçurumlarda. Usul usul ezberledim yalnızlığı, Yüzümün sol yanına vurdu rüzgar. Bir sonbahar esti içimin sokaklarında, Bir hayal yolumu kesti... Duvarlar söktü beni bağrından, Kaldırımlara düştü feryadım. Susma öyle deli edercesine, Bak nasıl da...
  3. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  4. Düş Peşindeyim Düş Peşime...

Düş Peşindeyim Düş Peşime...

düş peşindeyim düş peşime Bin yıllarca göçüp durmuş bir neslin torunu olduğumdan olsa gerek, bir adrese ömür boyu bağlı kalmayı sevemedim. Gezginlik ruhumda var. Yoksa gencecik bir üniversite öğrencisi iken, saçlarım omuzlarımda, üstümde eski bir kot ve tişört, elimde gitar, sırtımda çanta yollara düşüp oto-stop çekerek hiç bilmediğim kentlere, kasabalara gidişimin başka bir izahı olamaz. O...

Sayfayı Paylaş