gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızımın pişiği bir türlü geçmiyor yardım edin :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Kızımın altını doğruğu günden bu yana sık sık açarım hatta bazen bez israf ettiğimi bile düşünürdüm .Ama buna rağmen çocuğun altı pişikten kurtulmadı.Ne yapacağımı şaşırdım. Ne tavsiye edersiniz?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyyyy cok iyi anliyorum seni. Ama bezden yada alti cisli kalmasiyla alakali degil o. Bebeginin cisinden o. Sen bi an once dr una söyle kesin bi etkili krem verir. Ancak oyle geciyo. Biz neler denedik neler. Fazla gecikme derim cunku git gide daha da cogaliyo Gecmis olsun :)

Kızımın pişiği bir türlü geçmiyor yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar yardım edin

Kızlar yardım edin

kızlar hala keşke duymasaydım diyorum babam benim öz babam degilmiş çok kötü oldum duyunca babam ölmüş benim yeni ögreniyorum 19 senedir saklamışlar yardım edin duydugumu söyliyim mi? yoksa bende mi kalsın? kapıda konuşurlarken duydum
  2. yardım edın kızlar

yardım edın kızlar

bn 6aylık yenı evlıyım ama bı turlu eşimi mutlu edemıyorum cinsellıkte ozellıkle hep ıstımıyo gıbı gorunuyormusum bellı edemıyormusum lutfen yardım edın:18:
  3. kızlar oğluşum pişik oldu yardım

kızlar oğluşum pişik oldu yardım

slm kızlar benim oğluşum pişik oldu hiç olmamıştı ilk defa oldu cikonun kremini kullanıyorum ama sizlerin bildiği varmı daha çabuk geçiren veya yapmamm gereken varsa yazarsanız sevinirim
  4. Kızlar yardım edin?

Kızlar yardım edin?

Adet 3 gün geçti test alldım.aralıklı zamanlarla yaptım.silik 2.çizgi çıktı ama hemen değil bi iki saat sonra ..acaba... Hamilemiyim ... Yoksaaa.... Değilmityim?
  5. Çocuğum bir türlü ödevlerini yapmıyor yardım edin

Çocuğum bir türlü ödevlerini yapmıyor yardım edin

Arkadaşlar benim gibi olanınız varmı bilmiyorum ama kızım hiç ödevlerini yapmak istemiyor. Çok zorluk çekiyorum.Benim gibi olanınız varmı aranızda, ne tavsiye edersiniz bana ? :S

Sayfayı Paylaş