gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızımın saçlarına kafes örgü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kafes örgü nasıl yapılır, kızımın saçlarını yapacağım ama şöyle iyi bir anlatım gerekiyor, video da olur..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kafes örgü yapmak için saçlarımızı yine belirli bir noktadan at kuyruğu yapıyoruz.

At kuyruğunu güzelce taradıktan sonra vaksladıktan sonra üst kısımdan bir tutam alarak parmaklarımızla üçe bölüyoruz üç eşit parçaya daha sonra klasik örgümüzü yapmaya başlıyoruz.

Klasik örgümüzü yapmaya başladıktan sonra yan taraflardan altta kalan saçtan birer tutam alarak örgümüze dahil etmeye başlıyoruz.

Bu tutamların eşit miktarlarda olması çok önemli.Yapılacak kafes örgünün şeklinin düzgün olabilmesi için.Her örgüde soldan ve sağdan her bölüşte bir tutam saçımıza ilave ediyoruz.Örgümüzü uçlara kadar getiriyoruz ve klasik örgümüze devam ediyoruz.

Bir lastik yardımıyla uçları sabitleyeceğiz.Uçları sabitledikten sonra örgümüzü aşağıya doğru bırakıyoruz ve örgümüzü tepe noktasından tutarak yukarıya doğru çektiğimizde bir toka veya filkete yardımıyla tepeden tutturuyoruz ve sonrasında kafes örgümüz hazır.

kızımın saçlarına kafes örgü yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

Saçlarımı değiştireceğim nasıl yapabilirim ?

saçımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı nasıl sarı yapabilirim saçlarımı düz saçımı düz değiştirmek istiyorum Bu günlerde saçlarını değiştirmek isteyen meleklerimiz için dünyaca ünlü bayanların değişimlerini sunuyoruz. Belkide size fikir vermesi açısından iyi olacaktır arkadaşlarım. Saçlarınızı Değiştirin! Ünlü yıldızlar saçlarını nasıl değiştirdi? Dünyaca ünlü kuaförlere giden...
  2. Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Saçlarımı Nasıl Kıvırcık Yapabilirim?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

saçlara kafes örgü nasıl yapılıyor ya

Kafes örgü saç modellerine bayılıyorum bende yaptırmak istiyorum ama evde nasıl yapılacağını bilmiyorum. Bunu anlatan bir video var mı teşekkür ediyorum
  4. saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

saçlarıma nasıl dalga yapabilirim

Saçlarım çok düz aynı pırasa gibi ve dalgalı olmasını istiyorum beceremiyorum.Acaba saçlarıma nasıl dalga yapabilirim ? Yardım edermisiniz?
  5. Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

Kuş Kafesi Nasıl Temizlenir?

kuş kafesi temizliği nasıl yapılır, kuş kafesinin temizliği nasıl yapılmalı, kafes temizliği Birçok kişinin evinde bulunan kuşların içinde bulunduğu kafesin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle yapacağınız temizliği günlük ve haftalık olmak üzere iki şekilde yapın. Günlük temizlik: Tercihen sabah...

Sayfayı Paylaş