gebe
  1. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kizimin sagligi icin yardim edin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gül&naz tarafından paylaşıldı.

kizim cok hasta gözleri burnu akiyor atesli doktora götürdüm ilac verdi ama hala ayni banyo yaptirsam iyimi olur acaba yoksa dahami kötülesir nemiyor icmiyor cok üzülüyorum bu konuda yardimci olucaginiza inaniyorum lütfen neler yapabilirim kizim icin sürekli agliyor simdiden tsklr hepinize...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Abla Cok Cok Gecmis Olsun, Rabbim acil sifalar versin...
    Anlatiklarina bakilirsa, bayagi bi Grip olmus cimcime...

Bence Banyo yaptirma derim abla, yani soguk alginligi falan degil, ki desem bisey olmaz, allah vermesin gripteyken bide baska viruslar kapar...

Bol bol su/cay icsin abla, ve dinlensin, ztn atesi varsa viruslari yavas yavas allahin izini ile atar vücuttan, atesi hafiflediginde allahin izini ile, yada tamamen gectiginde banyo yaptirirsin...

Bir anneye bunu demek nekadar uygun bilmiyorum ama : Icini rahat tut abla, allahin izini ile atlatir insallah...

Tkrdn, Gecmis olsun

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah acil şifa versin abla ilaçları aksatma ben fazla anlamam ama...

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok tsklr cnm haklisin banyo iyi olmaya bilir zaten yavrum gözlerini acamiyor cok yorgun galiba atesten sürekli yatiyor ve beni yanina istiyor suan uyudu bitanem ilk defa bu saatte yatti normalde aksam 20:30 da felan uyurdu bi saat önce uyudu allah razi olsun nesef cok tsklr

5. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sagol sulecim beni yanliz birakmamaniz bile yeter ilaclari icirdim yatti ins yarin biraz daha iyi olarak kalkar

6. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya benim oğlanda sık hasta olur canım inşallah önemli değlidir.ateşinin düşmesiçin koltuk altı kasık vetopuklarına nemli bez koy ateşi düşürür muhakkak yap ama birde evinde viks varsa viksi kulak arkalarına ve boğazına sür canım bunu dr söylemişti bol limonlu ıhlamur adaçayı içir çocuğa rabbim şifa versin

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım ateşi düşürmeye gripin birebirdir bir dene derim umarım minik melek düzelmiştir dünden bu güne ....

8. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Cok Gecmis Olsun, Rabbim acil sifalar versin
    canım şimdi nasıl

9. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok tsklr arkadaslar inanin sizin yazilarinizi okuyunca ben kendimi daha iyi hissediyorum ve söylediklerinizide uyguluyorum suan uyyor ama hala atesli gözlerinden sürekli yas geliyor sanki agliyor anne yanima gel diyor anne olmak cok zor ama cok güzel bisey ya benim gülüm henüz 3 yasinda gecen hafta cuma girdi 3 yasina daha cok kücük ablalari onun icin dua edin ben gülümü hasta görmeye dayanamiyorum o benim ömrüm tabi bide nazim var oda seker parem biri sol yanim digeri sag yüce mevlam beni onlarsiz birakmasin ins hepinizin evlatlarini sizlere bagislasin AMIN..

10. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar bu arada biraz önce fark ettim bugun ayin 17 si ama ben msj yazinca 18 i gösteriyor yani hep bir gün önce gidiyorum sizden :) sizden bir gün önce yaslaniyorum :)

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim,cocugunun durumu nasil oldu,iyilesmistir umarim,yemek yemiyorsa taze meyve suyu hazila icir canim,icine birazda zencefil ekle,elinden geldigi kadar yedirmeye,icirmeye calis.Pure hazirla,patates puresi olabilir yada piric nisastasi gibi yiyebilecegi seyler yap,bol sivi almasina dikkat et.gecmis olsun.Atesi dusmuyorsa ilik banyo yaptir.

12. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    gecmiş olsun cnm bildigim kadarıyla sirke ve sekeri suya karıstırıyosun ve sonra bezi ıslatıp cocugun alnına koyuyorsun

13. ayahel

ayahel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cocugun atesi olunca ilik banyo iyi geliyor benim oglum 2 yasinda ayni durumdaydi burdaki (belcika) doktor banyoya koy dedi ilk 35derece sonra 32ye indir dedi 15dkk tut dedi atesi duser biraz dedi eger hala duzelmediyse corap giydirme kalin giydirme anca atesini yukseltir bol bol su icir eger icebilecek yastaysa atesini atmasi gerekiyor kalin giydirme lutfen
    simdiden cok gecmis olsun canim umarim iyilesmistir

14. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar hepinizede ayri ayri tesekür ederim ilginizden dolayi bebegim iyi allaha sükür bugün hic ateslenmedi gözleride burnuda akmiyor tek sorun hala yemiyor taze meyve suyudu denedim istemiyor bende fazla üzerine gitmek istemiyorum aglayinca atesleniyor tekrar ama su iciyo roda yeterli yarin banyo yaptircam ögle uykusuna yatirmadan ins daha da iyi olucak tekrar tsklr allah hepnizden razi olsun beni yanliz birakmadiniz

15. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok çok çok geçmiş olsun canım çocuk kısmı işte böyleler onlar hasta olur bzi perişan oluruz dimi:D benimde var 2 taen cadım:D allah şifa versin ewlatlarımızla sınamasın canım :D

kizimin sagligi icin yardim edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagliginiz icin elma tüketin

Sagliginiz icin elma tüketin

Elma ve elma sirkesi her derde deva! Elma sirkesi de neymiş demeyin. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını denemeden anlayamazsınız! Kepekli Saçlar İçin Elma Sirkesi, Sivilceler İçin Elma Sirkesi, Cilt Lekeleri İçin Elma Sirkesi, Fazla Kilolar İçin Elma Sirkesi, Varisler İçin Elma Sirkesi… Elma ve elma sirkesinin doğal güzellik ve sağlık kaynağı olduğunu biliyormuydunuz? Cilt bakımı, saç bakımı,...
  2. saclarim yandi yardim edin :(((

saclarim yandi yardim edin :(((

Arkadaslar merhaba Ben kahverengi saclarimi sariya cevirmek icin rofle yaptirmaya gittim, once tamamen acildi ve 3 hafta sonra rofle yapildi. Sonuc lastik gibi uzayan cansiz banyoda yumusayan olu gibi sari saclar, gercekten cok hemde cok pismanim, belimdeki saclarimi küt kadar kestirdim, saclarimin diplerinden yeni siyah saclar cikiyor ama psikolojimi oyle bozduki bu durum artik gece gunduz...
  3. Yardim edin.

Yardim edin.

Selam meleklerim,ben bu gece cok qarib ruya gordum lutfen bileniniz varsa bana yazsin simdi yaziyorum size ruyami Meleklerim ben ruyada boyle qarib bir odadaydim ve orada da babamin elbiseleri vardi bende babamin siyah pantolonun goturub maqasla kesmeye basladim yirtim adamin pantolonunu bu neye yorumlanir lutfen yardim edin.........
  4. Kiz ismi lütfen yardim

Kiz ismi lütfen yardim

Merhaba, Ben karar veremedim kiz ismi için, lütfen sizin fikrinizi alabirmiyim. Aylin yoksa Melisa hangisi daha güzel??? teşekürler

Sayfayı Paylaş