gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Kızımla Avon Alışverişimizz

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

avon ürünleri avon çocuk ürünleri

merhaba melekler ben ve süslü kızımm bugün avondan sipariş verdiğimiz ürünlerimizi aldık :D:D
    süslü kızım barbie ürünlerini sipariş vermişti aldık bugünn parfümü losyonu daha öncede barbie vucut spreyini almıştı şimdi sizlerle paylaşıyorum aldıkalrımızı melekler :D:D

ilk önce nisanurun aldığı barbie parfümü kokusu çokk güzel değil tabi bana göree bu kızım çok sevdi :D:D idare ederr

şimdi isee barbie el ve vucut losyonu bunun kokusuna bayıldımm arada nisa görmeden bende kullanabilirimhahaha sürünce ışıltı oluyorr simli gibi :D:D

işte sıra bana geldiii :D:D açılıp kapanabilen siyah göz kalemimm hiç makyaj yapmam ama siyah göz kalemii vazgeçilmezimdir:D:D

buda roll-on bunun duj jelini kullanıyorum kokusu süperr roll- on olarakta görünce dayanamadım aldım :D:D

buda parfümümm aslında bunu kullanmıyorum ama kokusuna bayıldım 2 parfüm arasında gittim geldim ve sonunda bunu aldım :D:D

şimdilik alışverişimizz bukadar meleklerr daha sonra aldıkalrımızıda paylaşırım tabi unutmazsamhahaha hep paylaşayım diyorum ama unutuyorum malesef :D:D biarada nisanın yeni cicilerini paylaşırım:D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İyi günlerde kullanın Cemoş :tik:

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sağoll adminimmmm:D:D

4. defne defne

defne defne Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2.366
    Ödül Puanları:
    113
    daha ne olsun be cemoşş avon döndü köşeyi kızınla senin sayende heee hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy cok ciciler bana da al cemoş anne:D:D ben kıskandım şimdi ama o yumurcağı :D:D güle güle kullanın cnm :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    he loo döndüki nası döndü hahaha

alayımm yavrumm senin canın sağolsunn dondurmada yinmii bizim nisa yerdi yani hahaha

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ya cemoş herşey iyi hoşta, o vazonun arkasındaki çocuk allaşkına ne yapıyor öyle :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yav sadminim illa gördün onu haaa hahaha ben biliyodum tek sen görürsün hahahahaya
    v o benim kudurası oğlummm kalk dedim kalkmadııı sinirroğlu sinirrr aha çıktı arkadaa yaptığı şey ayaklarını çekmiş hahahaha amaa bedeni ortada haberi yokhahaha

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunun duş jelini bende kullanıyorum evet kokusu süper bişey:)

Avon'un asansörlü göz kalemini de kullanıyorum onuda beğeniyorum zaten Avon'un sevdiğim iki ürünüde duş jeli ve asansörlü göz kalemi :)

Nisa senden daha süslü Cemoş kızın seni sollamış haberin olsun :)

Nisa'yı kocaman kokulu öpüyorum, alışverişiniz hayırlı olsun :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

evet kokusu süper gerçektendee nisanın losyonudaa harika kokuyo rüyaa tavs,iye ederim:D:D kıs aman zaten benim süsüm yokkii kızım daha süslü hahaha

bizde seni kocamann kocaman öptükkk teyzesii:kiss:

11. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Avonun sadece rujunu bide takılarını kullanıyorum sadece.En son alışverişimde baya kazık bir para gelmişdi avonla ilişkimi kestim :D:D yine takıları hoşuma gidiyor

CeMoŞ bunu beğendi.
  12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    benimde en çok dikkatimi çeken o bacak olmuştu :D:D cemoş naptın anacım avonda mal kalmamış almışsın :D:D iyi günlerde kullanın kokoş ana kıs :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bende avon ürünleri kullanıyorum ve begeniyorum

Kızımla Avon Alışverişimizz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avon çantalar

avon çantalar

avon çantaları avon çantalar çanta çanta ürünleri modelleri kozmetik ve cilt bakımında tanıdıgımız marka avon aksesuarlarıyla da göz dolduruyor çantalarına bir göz atalım derim..........
  2. Avon

Avon

avon parfümleri Avon parfümlerinin bir kaç tanesini seviyorum sadece diğerlerinin kokusu hemen uçup gidiyor işte size önere bilcegim 2 tane parfüm hanımlar
  3. Temmuz 2011 Avon Kataloğu

Temmuz 2011 Avon Kataloğu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2012 Avon Nisan Kataloğu

2012 Avon Nisan Kataloğu

Avon Nisan Katalogu 2012 Avon Nisan Kataloğu Az önce sizlere pazarlama sektöründe isim yapmış olan kozmetik markası Oriflame'nin yeni kataloğunu sunmuştuk. Şimdi ise yine tıpkı Oriflame gibi isim yapmış oaln ve tercih edilen Avon'un yeni katalopunu yani Avon 2012 nisan kataloğu için ilgili linki veriyoruz Melek'lerim. Avon nisan kataloğunu görmek için lütfen BURAYA TIKLAYIN arkadaşlarım....
  5. Avon Mayıs Kataloğu 2012

Avon Mayıs Kataloğu 2012

Avon Mayıs Kataloğu 2012 Selam kızlar ben avonun bir çok ürününü çok beğeniyorum ve bu mayıs ayında indirimler neler merak ediyorum şayet mümkünse bana Avon Mayıs Kataloğunu aktarın:S

Sayfayı Paylaş