gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kızınıza Bayramlık Elbise Örün

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

örgü bebek elbiseleri bayramlık elbise modelleri bebek kıyafetleri örgü modelleri en güzel bayramlıklar bayramlık elbiseler Bayram yaklaştı çocuğunuza bayramlık alacaksınız...Bu bayram bayramlığı hazır almak yerine kendiniz örmek isterseniz en güzel elbise modelleri getirdim size melekler...
    Örgü bilmeyenlerin bile örmek isteyeceği en güzel örgü elbise modelleri :örgü::tik:

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi çok şeker elbiseler..Kızım bebekken bende hep örerdim elbiselerini..
    Teşekkürler canım..

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel emeğine sağlık

Kızınıza Bayramlık Elbise Örün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ör- Kız İsimleri

Ör- Kız İsimleri

Ören: eski duvar, yapı Örengülü: yabani nesteren Örfiye: topluluk içinde uyulması gerekli kurallar Örge: yüksek yer motif Örgen: kalın ip Örnek: misal Örü: ak, beyaz Örün: gökyüzünün açık beyaz hali
  2. lcw den genç kızlara bayramlıklar

lcw den genç kızlara bayramlıklar

lcw bayramlıklar kombinler genç kız elbiseleri pantolonları fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler lcw genç kızlarıda düşünmüş ve onlara çok şık çok harikaa kombinler ve genç kız kıyafetleri hazırlamış bayramda giysinler diye:D işte bir kaç kombin örneği ayrıntılı bilgi ve fiyatları için BURAYA tıklayınız
  3. Kız Çocuklarına Bayramlıklar

Kız Çocuklarına Bayramlıklar

kız çocuklarına bayramlıklar lcw kombinleri bayramlıkları fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler lcw küçük kızlarımızada çok güzel elbiseler hazırlamış melekeler bende genelde lcw den alış veriş yaparım hatta kızımın cicileri diye eklemiştim siteye çok renkli ve çok şık tasarımları varr bayramlık içinde çok güzel kombinler hazırlamışlar işte bazıları ayrıntılı...
  4. kız bebeklerimize bayramlıklar

kız bebeklerimize bayramlıklar

lcw bebek güysileri bayramlıkları bebek elbiseleri fiyatları hakkında genel bilgiler burda melekler lcw bayramdaa minik bebeklerimizide düşünmüş melekler kız bebekler için çok cici bayramlıklar hazırlamaışlar ben çokk beğendimm:D:D bayramlık ayakkabılar bile var çok şirin hepsii ayrıntılı bilgi ve fiyatları için BURAYA tıklayınız
  5. Kızım Elif'in  LCW Waikikiden Aldığım Bayramlıkları

Kızım Elif'in LCW Waikikiden Aldığım Bayramlıkları

Bu yazı lcw waikiki kız bebek giysi modellerine yer vermektedir. Şu sıralar tüm hızıyla kış temizliği bayram temizliği ve bayram alışverişleri devam ederken sizlere kızım Elif için LCW Waikiki mağazasından aldığım bayramlık cicilerini göstermek istedim:D Bazı modelleri resim olarak bulamadım oğluşumuzada aldığımız cicilerin birebir aynısınıda bulamadığım için hepsini paylaşamıyorum. Ömer...

Sayfayı Paylaş