gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kızkardeşim Olur musunuz?(Sorority Life-Facebook)

Konu, 'Oyunlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sorority life sorority life oyunu nasıl oynanır Merhaba meleklerim yanlış okumadınız evet sizden kızkardeşim olmanızı istiyorum.Nolur nolur nolurrrrrrrrrr :DŞimdi siz ne kızkardeşi diyeceksiniz hemencik anlatayım.
    Facebookta çok şeker bir oyun var.İsmi Sorority Life.Kardeşlik yaşamı manasına geliyor.Belki bilenleriniz vardır bu oyunu bilmeyenler için ise ayrıntılı olarak anlatacağım bu konu hakkında.

İşte bu benim sorority life karakterim kızlar zamanla oyunun her türlü detayımı anlatacağım :)

http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?ref=profile&id=1597264673

Bu benim facebook profilim.İlgilenenler kız kardeş olmak isteyenler arkadaş olarak ekleyebilir. :)

SadmiN bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu oyunu ilk sende duydum valla heran ekleyeblrm :D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113
    Bu oyunun " Halam Olur Musun ? " versiyonu çıkanda bana haber et :D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Olur halacım ederim :D

5. nurender

nurender Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Canım olalım kız kardeş ama nasıl profillin kapalı arkadaşlık isteği atamıyorum :)açınca haberim olsun kızkardeşim öptüm :D

6. minikeller

minikeller Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi oyuna benziyor face de şu aralar 101 çanak okeyle cityville ye takılıyom:) isteyen varsa eklesin beni bol bol çanak patlatırız hahahahaaaa

Kızkardeşim Olur musunuz?(Sorority Life-Facebook) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen , gitme olur mu

sen , gitme olur mu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Facebook kapanıyor mu?

Facebook kapanıyor mu?

Bir İnternet Sitesinin Ortaya Attığı İddia Işık Hızıyla Yayılıyor. Araç çiziklerinde son teknoloji! Tıklayın Facebook'un kapanacağı söylentisi ışık hızıyla yayıldı. Facebook, kendi sitesinde yayınladığı açıklamada, söylentilere yanıt verdi. iddiaların arkasından yine aynı isim çıktı. Online mizah sitesi Weekly World News, "Facebook 15 Mart'ta kapancak" haberiyle sanal alemde...
  3. Televizyona çerçeve olur mu?

Televizyona çerçeve olur mu?

Duvar ünitesi dekorasyonu Duvara televizyon asmak duvara televizyon asmak genellikle tercih edilir hale geldi. Televizyon ayakları şık olsada duvarda televizyonda şık bir görünüm kazandırıyor. Bu örnekte televizyonun etrafına çerçeve çekşlmiş. Çerçeve televizyon Değişik bir görünüm olmuş.
  4. Fıçıdan sehpa olur mu?

Fıçıdan sehpa olur mu?

Fıçı orta sehpa modeli Farklı orta sehpa modelleri Farklı olmayı seviyorsanız bu fıçı orta sehpa modeli tam da size göre. Farklı dizaynı ile beğei toplayacak bu orta sehpa hem dekoratif hemde oldukça kullanışlı. Geniş yüzeyi ile bir çok şeyi üzerine koyabilirsiniz.
  5. Boşanmada Facebook  Kayıtları Delil Olur mu?

Boşanmada Facebook Kayıtları Delil Olur mu?

boşanma davasında msn kayıtları delil olurmu,boşanma davasında facebookta görüşmeler delil olurmu,boşanma davasında sms delil olurmu,boşanma davasında e posta kayıtları delil olurmu ,boşanma davası deliller hakında bilgiler Bilgisayar ile iletişim kurmaya yaranan facebook, msn, skype, e-mail kayıtları delil niteliği taşımaktadır ve boşanma davasında delil olarak kullanılabilir. Burada...

Sayfayı Paylaş