Kızlaaaaaaaaaaar galiba hamileyimmmmmmm!!!

Canım benim beni okdar duygulandırdınki gözlerimden yaş süzülüverdi.Şuan bunları yazarken kendimi çok zor tutuyorum ağlamamak için:(ALLAH inşaALLAH Kucağına vermeyi nasip eder.aynı duygular içindeyim bende kimseyle birşey paylaşamıyorum sizler hariç ne zor bir durum ah anlatabilsem :(RABBİM herşeyin hayırlısını versin mutlaka ama mutlaka gelişmeleri yaz bizlere:(ve bizlerede dua et inşaALLAH kuzucuk
Canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmm RABİM BU duyguyu sana da tattrsn inşallah bebeğimm.. Yaaaa çok acaip bi duygu anlatılmaz yaşanır.Sende bu haberi ver inşallah cnmmm Yanımda olduğun için saol bitanemmm

Bebeğimmm beklenen bebişimmm dua edicem inşallah sizlere.Emin ol her namazımda dua ediyorum vallahi billahi.Sen hiç merak etme cnm emi.ALLAH'a EMANET OL TATLIMMM

canımcım gözün aydın ....tebrik ederim bitanem darısı bütün bebiş isteyenlere rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin...

kız hepimizi ağlattın. allah seni napmasın.Çok sevindim çok çok anlatamam.Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin.Bir hamilelik sevinci yazarak ancak bu kadar anlatılabilir.Gözümde canlandın resmen.Keşke yanında olup görseydim seni.Canım benim tebrik ederim.öptüm seni

valla ne yalan atayım bende çok duygulandım özellikle mektup olayına canın yanmadan gel babanla sabırsızlıkla bekliyoruz kısmı beni yıktıı şuanda bende aynı durumda salya sümükk :) ağlıyorumm valla çok duygulandım bende testimde gördüm hamile olduğumu dün. bakalım yarında benim ilk görüşmem var bitanemle ben kan testide yaptıramadım çünkü iş telaşı fırsatım yok yarın 2 de randevum bakalım ne çıkıcak bende mektup yazmayı düşünüyorum ama nasıl başlıcağımı halen bulamadımm:S:S:S

ooohhhhhhh hadi hepimizin gözü aydın ben biliyodum zaten :) sonunda güzel bir haber aldık eminim arkası gelir bundan sonra canım allah tamamına erdirsin bir avazda doğur bebikini inşallah fıstık oy oyyyyyyyyyy içim bir hoş olduuuu :) AAAAAAAAA EVET belirtiler lütfeeeeeeennnnn :)

Canlarımmmmmm hepnizden ALLAH razı olsun binkere.Nasıl dua etsem az sizlere.Binlerce şükür RABBİME bana bu duyguyu yaşattı,dilerim RABBİMDEN sizde tez zamanda kavuşun bebeğinize.Çok acaip duygulardayım RABBİM razı olsun sizlerden

Canım gözün aydın çok ama çokkk sevindim kazasız belasız Allah kucağına almayı nasip etsin :kiss: bizlerede dua etmeyi sakın unutma:)

ay canımm yaa başlığı görünce daldım topiğe inan çok sevindim gözlerim dolu dolu şu an, gözünüz aydın :=) hayırlı bir hamişlik dönemi geçirmeni, hayırlı doğum yapmanı, bebeğinin o güzel kokusunu biran önce hissetmeni dilerim, kendine dikkat et inş bizler de yakında güzel haberler veririz öpüyorum...

valla ne yalan atayım bende çok duygulandım özellikle mektup olayına canın yanmadan gel babanla sabırsızlıkla bekliyoruz kısmı beni yıktıı şuanda bende aynı durumda salya sümükk :) ağlıyorumm valla çok duygulandım bende testimde gördüm hamile olduğumu dün. bakalım yarında benim ilk görüşmem var bitanemle ben kan testide yaptıramadım çünkü iş telaşı fırsatım yok yarın 2 de randevum bakalım ne çıkıcak bende mektup yazmayı düşünüyorum ama nasıl başlıcağımı halen bulamadımm:S:S:S
canım inş senden de güzel haberler gelir yaz bize lütfen..

Geri