gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlaaaar doğuma gidiyorumm yanıma ne almalıyım acemiyim.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba sevgili tecrübeli anneler.Nasip olursa yarın doğuma gidiyorum.Yanıma neler almalıyım,hem kendim hemde bebek için.İlk tecrübem olucak yardımcı olurmusunuz

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
Kızlaaaar doğuma gidiyorumm yanıma ne almalıyım acemiyim. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acemi Er Nedir

Acemi Er Nedir

Acemi Er Nedir - ne demektir lütfen biliyorsanız yazın.
  2. Acente Nedir

Acente Nedir

Acente Nedir arkadaşlar Acentenenin ne odluğunu bilen var mı aranızda?
  3. doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

2 ay sonra doğumum olcak ve bebeğim ve kendim için ne almam gerektiğini bilmiyorum ve hiç bir şey almadım daha... yardımlarınız için teşekkürler alacağım şelerin isimlerini ve adedlerini yazarsanız sevinirim teşekkürler.
  4. Tatile Giderken Yanıma Neler Almalıyım?

Tatile Giderken Yanıma Neler Almalıyım?

tatile giderken yanımıza ne almalıyız tatile giderken bavulda olması gerekenler tatile çıkarken yanımıza almamız gerekenler Sevgili melekler, şu an yaz mevsimindeyiz ama pek çoğumuz tatil için ramazan bayramını bekliyor. Bu yıl 8 Ağustos Perşembe gününe denk gelen tatil Pazar günüyle birlikte 4 gün olacak. Eğer yıllık izninizi ekleme imkanınız da olursa 1 hafta daha ekleyip 2 hafta tatil...
  5. Doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

Doğuma giderken yanıma neler almalıyım?

doğum çantası,doğuma giderken yanınıza almanız gerekenler,doğuma gidiyorum çantamda neler olmalı,doğum için bebek çantası hazırlama,doğum çantasında olması gerekenler hakkında bilgiler Doğumunuz yaklaşıyor.Sizinle birlikte yakınlarınızı bir heyecan sardı bile Bu tatlı telaş içerisindeyken hastanede pek çok şeye ihtiyacınız olacak. Bunun için gecikmeden doğum çantanızı hazırlamalısınız....

Sayfayı Paylaş