gebe
  1. Labudi

Labudi Forum Okuru

Kızlaaar bu deri koltuklar nasıl temizlenir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Labudi tarafından paylaşıldı.

Ya bıktım bu deri koltuklarıın kirlerinden. Deri koltuğu oğlum kalemle çizmiz ama nasıl temizleyeceğim hangi deterjanı kullanacağım. lütfen bana gerçekten kullandığınız güzel bir bilgi verin seviyom sizleri janlarım bekliyom hadi.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Deri koltuk temizliği hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Kullanımı kolay görünse de temizlenmesi biraz özen ister. Deri koltuklar asla direk sabun veya temizlik malzemesi dökmemelisiniz. Nemli bir beze kullanacağınız temizleyiciyi döküp dairesel hareketlerle temizlemelisiniz.

Bu temizleyici koltuğunuzun derisi üzerinde kalmaması gerektiğinden duru suyla temiz bir bezle durulayınız bezi tekrar aynı hareketlerle silmelisiniz. Çok dikkat edilmesi gereken husustan biride bez çok sulu olmamalıdır. Aksi takdirde koltuk derisi üzerinde kalan su deriyi bozar.

Tekrar kuru bir bezle koltuğunuzu iyice kurulayın. Nemden uzak durun. Deride bulunan doğal yağlar gider. Bu yağlar sayesinde mobilyanız parlak görünür. Silme işleminde giden yağların geri kazandırmak için temiz yumuşak bir beze az yağ dökerek iyice yedirin. Fazla dökmemeye özen gösterin.

Kızlaaar bu deri koltuklar nasıl temizlenir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu koltuk başka koltuk

Bu koltuk başka koltuk

depolama çözümleri İlginç tasarımlar Tasarımcılar benim gibi yer sıkıntısı çeken kişiler için durmadan çalışıyor. "]Yaratıcı depolama çözümleri sürekli artıyor. Sizde benim gibi ortalıkta birşey durmasın diye sürekli birşeyleri biryerlere tıkıştırıyorsanız bu koltuk tam bize göre. İşte huzurlarınızda depo koltuk;
  2. Deri Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Deri Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

deri koltuk temizliği, deri koltuklar nasıl temizlenir, deri koltukları temizlemenin yolları Oturma odası ve salonların vazgeçilmezi koltuk modelleri farklı mobilya firma ve markaları tarafından değişik renk ve tasarımlar ile tüketici ile buluşuyor. Birçok kişinin koltuk modelin de tercihi olan deri koltuklar, görsel olarak oldukça şık bir görüntü teşkil ettiği gibi temizlyiğinin de hasas...
  3. Evlerde koltuk nasıl temizlenir ?

Evlerde koltuk nasıl temizlenir ?

koltuk nasıl silinir,koltuk nasıl temizlenir,evde koltuk temizliği,koltuk nasıl yıkanır,evde koltuk nasıl yıkanır Artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Eskiden erkekler çalışır kadınlar evde otururlardı. Şimdi ise her şey değişti. Günümüzün zor şartları nedeniyle bir çok çift beraber çalışarak geçim mücadelesi vermekte. Evlerde koltuklar nasıl temizlenir? Bu nedenlede kadınlar eskiden olduğu...
  4. Deri koltukların bakımı hakkında bilgiler

Deri koltukların bakımı hakkında bilgiler

Deri koltuklar dekorasyona daha modern ve ağır bir hava katarken zamanla matlaşabiliyor ve buda görüntü açısından hiç hoş durmuyor.Ev ve ofis dekorasyonunda oturma grubu olarak deri kullanıyorsanız,deri koltuk temizliği nasıl yapılır,deri koltuklar nasıl silinir,deri koltuklar nasıl parlatılır tüm detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Deri koltukları ya da diğer yüzeyleri...

Sayfayı Paylaş