gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Adını Feriha Koydum final yapacaktı ama vazgeçmişler yeni sezonda da oynayacakmış hemde hazal kaya omlayacakmış peki 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman biliyor musunuz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adını Feriha Koydum Yeni Sezon Tarihi 2012
    2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman

Aslında Adını Feriha Koydum dizisinin bu sezon final yapacağı söyleniyordu. Seyirciden gelen yoğun baskı nedeniyle Aksoy, yeni bir dizi çekmek yerine “Adını Feriha Koydum”a devam etme kararı aldı. Yeni bölümlerde Hazal Kaya’nın yerine iki yeni oyuncuyu ekibe dahil olacak.

Dizinin yeni sezonunun eylül ayında yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Kızlar 2012 Adını Feriha Koydum Yeni Sezon ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

Adını Feriha Koydum Sezon Finali!

adını feriha koydum, sezon finali, fragmanı, 24 haziran 2011, video, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Show tvnin sevilen dizisi Adını Feriha Koydum ,Cuma akşamı sezon finali ile veda edecek. Modern bir külkedisi masalı olan dizide bakalım final akşamı bizleri neler bekliyor? http://www.youtube.com/watch?v=sTX1b5Ub5ZE
  2. Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını Feriha Koydum dizisi yeni sezonda ne zaman, hangi kanalda başlayacak melekler bilen var mı
  3. Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen var mı?

Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen var mı?

Adını Feriha Koydum Final Ne Zaman bilen haberi olan var mı bu sezon bitiyormuş final yapacakmışda, acaba sezon sonumu yoksa daha erken mi bitecek:?
  4. Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek izleyenler buraya

Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek izleyenler buraya

Adını Feriha Koydum Ne Zaman Bitecek Adını Feriha Koydum Final Tarihi Beğeniyle izlenen dizlerden biri olan, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Hazal Kay'nın paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisi son bölüm ne zaman olacak diye merak eden tüm Feriha sevenler, bu yazımızda Adını Feriha Koydum dizi finali hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Adını Feriha Koydum Dizisi 29 Haziran'da...
  5. Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Adını Feriha Koydum yeni sezonda final mi yapacak

Kızlar Adını Feriha Koydum dizisi bitecekti ama yapımcılar vazgeçmişti lakin duydum ki Hazal Kaya olmayınca yapımcılar yeni sezonda Adını Feriha Koydum final yapacakmış:S Bu doğru mu?

Sayfayı Paylaş