gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

Kızlar 3 ayda saç uzatmanın yolları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

MALZEMELER 1 ADET BEMİKS B VİTAMİNİ 1 TUTAM SİNEMEKİ OTU
    1 ÇAY BARDAĞI SU
    YAPILIŞI
    1 çay bardağı suyu cezveye boşaltıyoruz daha sonra 1 tutam sinamekiyi o suda kaynatıyoruz . kaynadıktan sonra ılıması için bekliyoruz ılıdıktan sonra bemiks ampülü içine kırıyoruz. daha sonra bu karışımı saçımızın dibine uygulayıp 45 dakka beklettikten sonra bol şampuanla yıkıyoruz bunu haftada 3 kere uygulamamız gerekiyor 3 ay sonra saçlarınızın uzadığını göreceksiniz bizzat kendim denedim ve oldu

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

merhaba benim saçlarım cok yavas uzuyor 2yıl önce sacımı kut kestirdim ama sacım şimdi omuzlarımdaaaa kuafrde scmın kestirince uzayacanı soledi sizcede saclarımı kestirmeliyim acil cewap yazınnnnn lutfenn!!!!!!!!!1

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki kestirin.Kökü sizde uzayacaktır emin olun.Keserek daha sağlıklı ve parlak saçlara kavuşacaksınız.

Kızlar 3 ayda saç uzatmanın yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha hızlı saç uzatmanın yolları!

daha hızlı saç uzatmanın yolları!

saç uzatma yolları saç uzatmanın yolları saçı uzatmanın sac uzatmanin yollari hızlı Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir. Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç...
  2. ayda 3 cm uzayan saçlar

ayda 3 cm uzayan saçlar

haftada 1 cm uzayan saçlar saçım uzadı saçlarım uzadı bemiks ampülün saça faydası arkadaşlar benimde yeni yaptığım saç maskesini paylaşmak istedimm ayda 3 cm uzuyormuş denilene göre bende 3cüye yapıyorum bakalım sonucu merakla bekliyorum. 1 tutam senameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatıyoruz ılıyınca içine 1 çorba kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampul ekliyoruz saç diplerimize sürüyoruz 3...
  3. Saç uzatmanın doğal yolları

Saç uzatmanın doğal yolları

doğal saç uzatmanın yolları saç uzatmanın doğal yolları çoğaltma yöntemleri doğal saç uzatma, doğal saç uzatma yöntemleri, doğal saç uzatma kürleri, doğal saç uzatmak, doğal saç uzatma teknikleri Herkes gibi bende doğal bir şekilde hızla ve sağlıklı olarak saçlarımı uzatmak isterim. Hem bunu kim istemez ki ? Peki neler yapmak gerekiyor ? Öncelikle saçımızın tipini iyi tanımak ve ona göre...
  4. Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül

Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül, çabuk saç uzatmanın yolları nelerdir kızlar. Kızlar saçlarım çarçabuk uzasın istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum bir formul varmış Saçları 3 Ayda Omuzdan Bele Uzatan Formül nasıl bir formül o?
  5. Saçları 1 ayda 4 cm uzatan karışım

Saçları 1 ayda 4 cm uzatan karışım

Aktarlardan kolayca elde edebileceğiniz yağlarla saçlarınızın kısa sürede daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz. Karışımın içerisinde saç için faydalı pek çok yağ var. Bu yağları saç ihtiyacınıza göre ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Tarifine geçmeden önce, bu yağların ne işe yaradıklarına bakalım. Jojoba yağı bitkisel ürünlerle yapılan bakımlar arasında en etkili olanlarındandır. Cilt ve...

Sayfayı Paylaş