gebe
  1. krizant

krizant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar 6 hafta 5 günlük hamişimmm :) benle aynı dönem hamişleri burayaaaaaaaaaaa

Konu, 'Gebelik' kısmında krizant tarafından paylaşıldı.

6 hafta 5 günlük hamileyim.daha önce 1 tane düşük yaptım.üzerinden 1 sene geçti.sizlerde katılın buraya yazışaımmmmm :)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende altı hafta 5 günlükken bebeğimi aldırdım geçen hafta..

3. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

bende ocakta 6 haftalktı aama 2 haftalk gıbıydı degerler gelısmemeıs dustu.smdı yıne hamıle olma sansım var bakalım cuma gunu bellır olur.senın dusukten snra bıda bu zamana kdr olmadımı

4. gül deniz

gül deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar ben sizden biraz daha büyüğüm ama yinede katılıyım dedim aranıza:)16 haftalık benim bebişim,merak ettiğiniz şeyler olursa bende size yardımcı olurum.Bizde 1 hafta sonra cinsiyetini öğrenecez nasipse:) yine yazarım size..Hale umarım sende hamilesindir,Allah gönlüne göre versin..Sakın üzülme..

5. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

dusukten snra cok mu gec hamıle kaldınız ben ocakta dusuk yaptm bu ay korunmadık olmadı neden acabaa

6. rabia16

rabia16 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    bende 18 haftalık hamıleyım ılk dusumden 5 ay sonra tekrar hamıle kaldım

Kızlar 6 hafta 5 günlük hamişimmm :) benle aynı dönem hamişleri burayaaaaaaaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte 5. Hafta

Gebelikte 5. Hafta

bebeğim kaç haftalık hesaplama 5 haftalık gebelik kaç hamileyim hesapla hamileyim hesaplama gebeyim hesapla Döllenmeden sonraki 16. günde gelişim iyice hızlanır. Beklenen adet gecikmiştir.Hala çok büyük değişiklikler yoktur.Sabah yorgunluğu, bulantı ( ve bazen kusma) , aşerme (iştah değişiklikleri), meme uçlarının koyulaşmaya başlaması ve memede gerginlik,sık idrara çıkma gibi bazı...
  2. Gebelikte 6. Hafta

Gebelikte 6. Hafta

6 haftalık gebelik hamilelikte 6hafta düşük riski olan haftalar 6 haftalık gebelikte kanama gebelikte 6hafta Belki de hala daha gebe olduğunuzu size fark ettirecek şikayetleriniz yok. Gebelik öncesi yaşantınız ile hiçbir fark göremiyorsunuz.Eskiden sizi cezbeden yemek kokuları artık size tiksinti veriyor ya da eşinizin o çok sevdiğiniz parfümünün birden bire aslında hiç de güzel olmadığını...
  3. 6 Ekim Günlük Burç Yorumları 2012 2013 2014 her yıl aynı :)

6 Ekim Günlük Burç Yorumları 2012 2013 2014 her yıl aynı :)

6 ekim burç yorumları Evet sevgili melekler bakalım bugün bizi neler bekliyor...İstediğimiz haberleri alabilecekmiyiz...Sağlığımız ne durumda...Bütün bu soruların cevabı Melekler Mekanı farkıyla 6 Ekim Burç Yorumlarınızda :dil::dil: Koç Sevgili Koç, bugün rutin günlük işler sizde gerilim yaratabilir ama aslında bu gerilim sizden kaynaklanacak. Aceleci ve sabırsız olabilir ve detayları...
  4. Hamiş günlüğü

Hamiş günlüğü

Yapımı çok kolay ve zevkli, yapanı da, hediye edilen kişiyide mutlu eden ....... Malzemeler : 1 ajanda silikon tabancası 4 adet düğme 4 adet boncuk bir adet hayvan figürü nakış ipi kaplamak için kumaş Yapılışı: Kumaşı serip ajandayı kaplayacağınız şekilde kesin. Aynı defter kaplamak gibi. Daha sonra silikon tabancanız ile yapıştırarak kaplayın. Kapak üst ve alt kenarlarını nakış ipinizle...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş