gebe
  1. Hümeyra kahraman

Hümeyra kahraman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN......

Konu, 'Kadınlar' kısmında Hümeyra kahraman tarafından paylaşıldı.

14 haziranda adet oldum doktor yumurta buyutmek icin ilac verdi kullandim iyi sonuc aldik ve 29 30 haziran da yumurtalar catladi ve sol kasigimda siddetli agrilar oldu 1 kac gun once gecti bu gunlerde tekrar basladi ama hafif sancilar. Birde yumurta catladigindan beri seffaf su gibi akinti geliyor ara ara belimdede agri ve asiri ates basmasi terleme oluyor.adetimede 2 gun var sizce bu durum ne gebelikmi..?

2. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    yumurta çatladıktan sonra akıntı geliyor bu normal canım belinde ağrı ateş basmasına gelince de kişiye göre değişir belki ama bende de oyle olduğu ayda hamile olduğumu öğrendim inşallah sende hamilesindir...

3. Hümeyra kahraman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ayyyy inşaAllah canim yaa... ama akinti hala devam ediyor catlama olali 13 gün oldu camasir sirilsiklam oluyor normal mi sence doktora sali gunu gitcem nette arastirma yaptim pek tatmin edici cvp bulamadim gibi

4. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
  5. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    ben de adet gunume kadar akıntım olmuştu senin gibi hayırlısı olsun hakkında:)

6. Hümeyra kahraman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    AdetvOlmadim pazartesi günü olmayi bekliyorum ama daha once boyle belirtiler olmamisti. İnşaAllah hayirlisi artik :(

7. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    iyi düşün canım bende hamile kaldım ama 5 haftalıkken kaybettim ilk bebeğimdi o yüzden herşeyin hayırlısını iste öncelikle üzme kendini

8. Hümeyra kahraman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tabi oncelikle Hayırlısı olsun saglikli sihatli olsun olacaksa İNŞAALLAH. .

9. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
KIZLAR ACELE CEVAP LUTFEN...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız arkadaşı olmayanların cevapları :)

Kız arkadaşı olmayanların cevapları :)

kiz arkadasin yok mu? -cumaya gitti, gelecek. -kiz arkadasin yok mu? -yok mu" derken bir alay mi sezdim yoksa bana mi oyle geldi? -yok canim ne munasebet! -yikil karsimdan! -emredersin abi! -kız arkadaşın yok mu? -olsa dükkan senin. - kız arkadaşın yok mu - ne para, ne araba, ne de manita... alem duysun boyle aski bu alemde kral carsi... - kız arkadasın yok mu? - dur...
  2. Acele

Acele

Hata yapmaya, pişman olmaya delalet eder. Hayır işlerinde acele etmek iyiliğe, Şer işlerinde acele etmek hüsrana yahut tövbe ettiği günaha yeniden dönmeye, Acele yürümek zindeliğe, Acele etmek tembelliğe, hastanın acele etmesi ölmesine, Dünyalık konulardda acele ettiğini görerek bundan sıkıntı duymak, işleri temkinli olarak yapmaya delalet eder.Rüyada acele ettigini görmek iyi degildir. Çünkü...
  3. Acele cevap bekliyoruz

Acele cevap bekliyoruz

biz resimdeki balık pulu olan şalın açıklamalı yapılışını istiyoruz nasıl başlandığının resmini bize gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederiz bekliyoruz
  4. Acele Cevap İhtiyacım Var

Acele Cevap İhtiyacım Var

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?
  5. durduk yere niye kanama olur bilen var mi cevap lutfen :( :(

durduk yere niye kanama olur bilen var mi cevap lutfen :( :(

Iliskiden donraki gun kanamam okdu niye acaba :( bilen var mi

Sayfayı Paylaş