gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar acil yardım!!gebelik

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa yakacakmı kazıcakmı tam bilmıom..beniim gibi böle durumda olan arkadslar varmı bu beni cok tedırgın ettı ve rahimden bu şekılde operasyon gecirsem bu benım gebe kalmama engelmi çok korkuom ben..bu durumda olupta sonrasında hamile kalan arkadslarım varsa lütfen burdan bana yazsın..

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    cnm Allah kolaylık versin inşallah ufak bi operasyondur benim başıma gelmedi ama yazmak istedim Allah yardımcın olsun kıslardan yorum yapan olur endişelenme dr a sormadınmı nasıl oluyo filan diye

3. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    lavinyam canım inanki soramadım doktora yaa bide doktor öle konusmamada hiç fırsat bırakmadı ki sadce sen neden bu kadar gecıktın bu yara eğer gercekten varsa sende ihmale gelmez ilerde kansere cevırebilir dedi onu kazıcaz dedi sadce bu...sonra adet olmam için ilaç ilac verdi adetim stresten gecıkmiş ben hamile olmayı beklerken baska sorun cıktı oysaki ben doktora bebek tedavisi için gitmiştim..kısmet bakalım ne olcak şimdi adet oldum bitsinde pazartesı gitcem smear testı alcak yine hayırlısı artık..

4. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    canım korkulucak bişey yok korkma bende de vardı rahim yarası tedavi de sonra kalıırsın hiç korkma kalbini rahat tut hiç bişey duymassın yakarsalarda hiç merakk etme :) ama ihmal etme

5. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim dilekcim hayırlısı bakalım..ihmal etmem zaten önemli bi konu bu..pazartesı bakalım ne olcak gitcem doktora..

Kızlar acil yardım!!gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

adetim 15 gün gecikti gebeliğin ilk günlerinde kasık ağrısı hamileliğin ilk günlerinde karın ağrısı hamileliğin kasıklarda ağrı olurmu adetim 4 gün geçikti Arkadaşlar selamlar.ben izmirden katılıyorum aranızda.bu aralar canım çok sıkkın.sitemizi googlede araştırma yaparken buldum ve çok aydınlandım.ancak hala şüphelerim var.ilk olarak size ön bilgileri sunayım.. en son adetim 24 mayıstı.ondan...
  2. Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

Boş gebelik yaşayanlar acil yardım lütfen

kimyasal gebelik yaşayanlar boş gebelik kendiliğinden sonlanır mı boş yaşayanlar ne zaman düşer bos yasayanlar 8 haftalık hamileyim ama hala embriyo görünmüyor kalp atışı falan yok. hgc 34300 çıktı 2 gün sonra tekrar bakılacak iki katına çıkması gerekmiş yoksa kürtaj dedi doktor ama korkuyorum kendiliğinden düşebilir mi???
  3. kızlar acil yardım:(

kızlar acil yardım:(

en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra...
  4. acil yardım kızlar!

acil yardım kızlar!

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler
  5. kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar parmağımın arasında ufak bir acıyla başladı herşey ilk başta su topladığını sandım daha sonra giderek büyüdü tamda yüzük parmağımın arasında artık baş edemiyoorum acısından nasıl geçiricem acil yardım edin:haydi:

Sayfayı Paylaş