gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

kızlar parmağımın arasında ufak bir acıyla başladı herşey ilk başta su topladığını sandım daha sonra giderek büyüdü tamda yüzük parmağımın arasında artık baş edemiyoorum acısından nasıl geçiricem acil yardım edin:haydi:

2. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    bernacım çocukken ellerimin her yeri siğildi,annem beni bi hocaya götürdü. hoca külle siğillerimin üstünü kapatıp tükürdü. sonra da dualar okudu 2 gün sonra geçti bir daha da çıkmadı. ilaçlar işe yaramıyor diye biliyorum

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    canım çok saol ama bir ilaç buldum ve gerçekten 1 haftada kesin çözüm koptu gitti 5 liralıkta bişey salisilik asit varmış içinde ama duaları da varmış onlarıda çok söyleyen oldu nitekim geçirdim

kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. delıkanlı kız nasıl olur?

delıkanlı kız nasıl olur?

1. Delikanli kiz öyle fazla dar giyinip de orasini burasin göstermez ve belli etmez. 2. Delikanli kiz yolda yürürken kivirmaz . 3. Delikanli kiz cak cak sakiz cignemez, cignese bile belli etmez. 4. Delikanli kiz sevdimi, adam gibi sever, sevdiginden baskasina bakmaz. 5. Delikanli kiz sigara icmez, iciyorsada birakmaya calisir. 6. Delikanli kiz anasina, babasina saygili anlayiisli...
  2. Kro KızLar NasıL oLur

Kro KızLar NasıL oLur

kıro oyunları Kro KızLar NasıL oLur Evet erkeklerin krolarının nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz peki kızların kırosu nasıl olur?? kızlar kıro erkekleri tercih etmez genelde peki erkekler siz kıro bir kızla çıkar mısınız? kıro kız nasıl davranır nasıl giyinir nasıl konuşur ? İşte Kro Kız Tarifi : -pantolon üzerine etek giyinirler -beyaz elbisenin içine siyah çamaşır giyinirler...
  3. kızlar acil yardım:(

kızlar acil yardım:(

en son adetimi 22 kasımda görmüştüm.18 aralıkta nişamlımla bir birliktelik yaşadık ama benm üzerimde iç çamaşırım onun üzerinde hiç birşey yoktu.boşaldığında bacağıma ve iç çamaşırıma geldi.adetime 5 gün varken bu tür bir ilişkiden hamile kalabilir miyim acaba?adetlerim zaten hep düzensizdi bu ayda farlutal kullandım ama 7 gün oldu hala adet görmedim.korktugum için ilişkiden 19 gün sonra...
  4. acil yardım kızlar!

acil yardım kızlar!

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler
  5. Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa...

Sayfayı Paylaş