gebe
?

Kızlar

1. Kızlar

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Kzılar

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Çiçeğiö

Çiçeğiö Forum Okuru

Kızlar acil

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Çiçeğiö tarafından paylaşıldı.

Nişanlımla bir ay önce sürtünme yolu ile bir şey yaşadım tam anlamı ile bir şey olmadı boşalmadıgını söylüyor prezervatif vardı fakat ucu yırtılmış ve zevk suyu gelmiş olabilir diyor bu olaydan üç gün sonra ben adet gördüm bir hafta sürdü.. fakat şuan gecen ay olduğum tarihte olmadım üç gün geçti sizce hamile kalma ihtimalim var mı?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , daha önce mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Mevsim dönüşleri,stres vs. gibi durumlar gecikmeye neden olabilir..

Kızlar acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil yardım kızlar!

acil yardım kızlar!

çayın yanına ne yapsam melekler pazartesi günü kayınvaliden ve görümcem gelcek çayın yanında neler yapsam çok kararsızım lütfefn yardım.tarifleriyle beraber olursa çok sevinirim:) öpüldüüz şimdiden tşkrler
  2. Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar acil yardım!!gebelik

Kızlar Ben bebek sahibi olmayı çok istiyorum..3 senedir bebeğim olmadı sonunda öğrendim sebebini..benim rahmimde yara gibi bişi varmış ve bu yara spermın yumurtalara ulasmasını engellıyomuş spermi ölduruomus oyüzden doktora gittim doktor smear testi alcaz dedi tekrar adet ol bitiminde yanıma gel dedi ve sorun cıkarsa rahim duvarını küçük bi operasyonla kazıcaz dedi artık nasıl olcaksa...
  3. kızlar çok acil....

kızlar çok acil....

milli kültürümüzü yansıtan ögelerden biri.. 5 harfli baş harfi c ne olabilir bu biliyo musunuz acaba ?
  4. acil kızlar

acil kızlar

ya sormam gereken bir şey var arkadaşlar ben eşimle 8 nisan da birlikte oldum içime boşalma olmadı adet günüm 25 mart bu ay 25 olmam lazım ama olmadım hamile kalmış olabilir miyim ? (3 gün gecikti )
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş