gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar alt bacak inceltme mümkün mü?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar ben 48 kiloyum boyumda 1,55 ama bacaklarım boyuma ve kiloma göre çok kalın. Yaz mevsimlerinde iç rahatlığıyla etek ve şort giyemiyorum. diyorlar ki alt bacakların incelmesi zormuş vs vs... sizce bu alt bacaklarımı nasıl inceltebilirim? Lütfen varsa tavsiye ve önerileriniz yazın!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...

Kadınların çoğu bacaklarının boylarına ve kilolarına oranla ince ya da kalın olmasından şikayetçidir. Bacak inceltme, diğer bölgesel incelmelerden daha da zordur. Özellikle de alt bacak dediğiniz baldırlar, genelde kaslardan oluştuğu için, diyet ya da spor etkisiz gelebilir. Bununla birlikte aşırı spor yapmak, zaten kaslardan oluşan baldırlara yani alt bacaklara ters tepki edebilir ve kasları geliştirerek daha da şekilsiz kılabilir.

Size önerim; aşırıya kaçmadan spor yapın ve yüksek miktarda karbonhidrat ve az miktarda yağ içeren bir diyet uygulayın.

Sevgilerimle...

3. Esma Sunar

Esma Sunar Forum Okuru

Merhaba arkadaşım ben de seninle aynı derdi paylaşıyorum benimde alt bacaklarım kalın ve bunun için mini giyemiyorum bıktım artık, mini giydiğimde bile kendime özgüvenim olmuyor. Nette çok araştırdım alt bacakları inceltmek için hareketler araştırdım ama anladığım kadarıyla spor yapmak tam tersini yapıyormuş yani daha kalınlaştırıyormuş. Bunun doğal bir yöntemi yok mu kalın bacaklar kaderimiz mi oldu yani of of offf:S

Kızlar alt bacak inceltme mümkün mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bacak inceltme

Bacak inceltme

bacak inceltme alt bacak inceltme bacaklarımı inceltmek istiyorum bacakları ınceltmek Arkadaslar bana ne önerirsınız bacak ınceltme konusunda . Ben nasıl bacaklarımı ınceltırım. Yardımcı olursanız sevınırım ....
  2. mümkün mü??

mümkün mü??

Bir insanı sevmek ve asla dönmeyeceğini bile bile boş bir ümitle onu beklemek ne kadar acıymış. aslında sende farkında oluyorsun boş bir umut olduğunun ama yine de bekliyorsun. lanet olası sevda böyle bir şey. neden, ne zaman, niye bu gibi soruları soramıyorsun ki kendine. çünkü bir anda onda buluyorsun kendini. hiçbir şey gelmiyor aklına onunlayken. onunlayken dediğimde uzaktan gülüşünü...
  3. Alzheimer Tedavisi Mümkün Müdür?

Alzheimer Tedavisi Mümkün Müdür?

alzheimer nedir,alzheimer nedenleri,alzheimer belirtileri,alzheimer tedavisi,alzheimer hakkkında bilgiler Karşınızdaki kişinin size anlamsız gözlerle bakıyor olması, size başka bir isimle hitap etmesi, kendini farklı görmesi oldukça endişe verici bir durumdur. Unutmak, çaresizliği anımsatır. Kim olduğunu, nerede ve kimlerle olduğunu unutmak bir insanın başına gelebilecek en kötü bir durum...
  4. Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Yiyerek zayıflamak mümkün mü?

Merhaba melekler, Diyabet hastasıyım ve Tip 2 diyabet adlı bir diyabetin özelliklerini taşıyorum. Bu diyabette aşırı kilo genel özellik. Ben de bu özellik içerisinde yer alıyorum. Kan şekerim sürekli düştüğü için öğün dışşında ara öğünsüz günü geçiremiyorum. Hem yiyip hem nasıl kilo vereceğim. Bununla ilgili internette de detaylı araştırma yaptım hatta diyabet yaşam adlı bir siteden acayip...
  5. Gıybetten kurtulmak mümkün müdür?

Gıybetten kurtulmak mümkün müdür?

Evet, gıybeti ve zararını bilen gıybetten kaçıp kurtulur. Mesela yılanı ve zararını bilen, yılanla oynar mı? Yılanı koynuna alıp yatar mı? Gıybetten kurtulmak için: 1- Gıybetin zararını düşünmeli! Gıybet sebebiyle, sevaplarının gideceğini, hatta gıybet ettiği kimsenin günahlarını da yükleneceğini bilmelidir! Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Kıyamette, sevap defteri açılan bir kimse,...

Sayfayı Paylaş