gebe
  1. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Kizlar ankarada asilama icin iyi bir hastane ve doktor öneren Varmi??

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında canımınici tarafından paylaşıldı.

Slm kizlar ben allahin izniyle martta asilama yaptiracagim! Ben nette arastirdim ama herkes birsey söylüyor yani bir karar veremiyorum istiyorumki iyi bir dr olsun benimle iyi ilgilensin hastanede fazla rendevu sirasi olmasin ilk asilama oldugu icin hic bi fikrim yok...
    Yani kimse bir hastaneyi üst üstte 2 defa önermedi Herkes ayri ayri hastaneler söylüyor... Birileri bana tam olarak bir hastane önerebilirmi... Kendisinin de asilama yaptigi bir dr veya hastane.
    Benim birde sadece 1 aylik iznim var yurtdisindayim yani randevu zor alinacak bir yer olmasin...
    Insallah bana yardimci olursunuz... Rabbim tez zamanda bütün istiyenlere nasip etsin bebisler...

2. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar kimse ankarada iyi bir dr veya hastane tanimiyormu???

Kizlar ankarada asilama icin iyi bir hastane ve doktor öneren Varmi?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik sürecini hangi hastane ve doktorla sürdürüyorsunuz?

gebelik sürecini hangi hastane ve doktorla sürdürüyorsunuz?

arkadaşlar, hastane ve doktor seçme konusunda tereddüt yaşayan herkes için yardımcı olması amacıyla böyle bir başlık açmak istedim. en çok sorulan ve kararsız olunan konu hastane ve doktor seçimi oluyor. bu konuda hepimiz gittiğimiz hastaneyi ve doktorumuzu burada anlatırsak harika olur. normal doğumu ya da sezaryeni destekleyen doktorlar hakkında fikir sahibi oluruz. ben kendi doktorum ve...
  2. Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

slm kızlar ; Biliyorsunuz ki bebek için tedavi görüyorum ama kendi doktoruma gitmek istemiyorum yaşım genç kendiliğinden olur diye oyalayıp duruyor beni :tsk: bende başka doktora gitmeye karar verdim bir kaç doktora gittim ama memnun kalmadım hala da araştırıyorum istiyorum ki bir doktor olsun doğuma kadar hatta hep benim olsun ilgilensin benle istiyorum sizin bana önereceğiniz doktor ve...
  3. Eskisehirde iyi bayan kadin hastaliklari ve dogum uzmani bildiginiz varmi?

Eskisehirde iyi bayan kadin hastaliklari ve dogum uzmani bildiginiz varmi?

Meleklerim ben hala icime sinecek iyi bir doktor bulamadim kendime, aranizda eskisehirde güvenilir bir dogum uzmani varsa lütfen bana yazin. Ben suan 8. haftamdayim, ve hamileligimin basindan sonuna kadar güvene bilecegim icime sinecek bir doktor ariyorum. Mesajlarinizi bekliyorum
  4. Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Merhaba Melekler. Ne zaman aklıma birşey takılsa cevabını burada buluyorum.Bu kez soruyu bizzat sormak istiyorum.Yeni gebe olduğumu öğrendim ve Ankarada yapıyorum.Burda tavsiye edebileceğiniz doğum için hastaneler hangileri ve özellikleri ? Siz nerde doğum yaptınız Ankarada, hizmetler fiyatlar nasıldı ?
  5. Ankarada en iyi tüp bebek doktoru kim

Ankarada en iyi tüp bebek doktoru kim

merhabalar eşimle 5 senedir bebek istiyoruz ama ne yazık ki şu ana kadar olmadı tüp bebek denemeye karar verdik. Ankara da oturuyorum bana Ankara da en iyi tüp bebek doktor önerisin de bulunurmusunuz. Eğer Ankara harici bulunduğunuz yerde size göre en iyi tüp bebek doktoru varsa onu da önerebilirsiniz tüp bebek yaptıran arkadaşlar varsa önerilerini bekliyorum

Sayfayı Paylaş