gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar nadixa diye bir krem varmış ve bu kremin sivilcelere karşı son derece iyi geldiğini söyleyen arkadaşlarım var ama. Ben yinede sizlere sormadan bunu kullanmak istemedim. Aranızda bu nadixa sivilce kremini kullanıpta gerçekten iyi sonuç alanlar var mı ?= Kullanayım mı ? Ne diyorsunuz. Birde sivilceler için başka tavsiyeleriniz varsa benimle paylaşır mısınız. Gerçekten benim için önemli bıktım usandım bu sivilcelerden artık arkadaşlarımın içine çıkacak durumum yok diyebilirim. Bilmiyorum belkide ben abartıyorum :S

2. daisy_

daisy_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aynı dertten yıllardır muzdaribim roaccutan da dahil hepsini kullandım ama sonuç hüsran o krem yeni galiba hiç duymadım çünkü artık pes edip dra gitmeyi de bıraktım. koyverdim gitti...

Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. Sivilceler için Benzamycin krem kullananların yorumları

Sivilceler için Benzamycin krem kullananların yorumları

benzamycin topikal jel kullananlar benzamycin kullananlar topikal jel yorumlar nasıl kullanılır Sivilceler ile başı dertte olan meleklerimiz arasında Benzamycin krem kullananlar varmı ? Nasıl kullanıyorsunuz ? Etkisini gördünüz mü ? Kullanımında dikkat etmemiz gereken neler var? Sizde işe yaradı mı ? Paylaşırsanız seviniriz.
  3. Airfryer Kullanan Var Mı?

Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  4. erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

merhaba kızlar ben suan 29+1 haftalık hamileyim birinci gebeliğim 33 hafta sürdü oğlum erken doğdu o yüzden suan da erken doğum riskim var ve doktorum ciğer geliştirici iğne vericek bu hafta bu konuda bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi çok endişeliyim yaa
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş