gebe
  1. nsa

nsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar Arasında Yarışma

Konu, 'Magazin' kısmında nsa tarafından paylaşıldı.

Merhaba Kızlar,Orkid bir yarışma başlatmıs.:) Ben de bunu sizinle paylaşmak istedim.. Genç kızlar, Olgunlaşma, Büyüyorum, Adet - kizlararasinda.com adresinde "Orkid Comfort'la Hayatı Yumuşat" bölümüne girip hayatı yumuşatma fikrimizi yazıp Ipad kazanma şansı yakalayabiliyormuşuz..Ayrıca bu hediyeyi kazanırken bizimde fikrimizin hayata geçirilme olasılığı varmıs..Benim çok hoşuma gitti..Sizde bu siteye bir göz atmalısınız bence;) Ayrıca sitedeki videoları izlemeyi unutmayın ben çok güldüm:D:A

Kızlar Arasında Yarışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza

merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza

merhabalar:yo: ben zeynep 20 yaşındayım evliyim ve minik bir melegim var.Çok güzel bir siteymiş burası. Aranıza benide kabul edermisiniz? :cry:
  2. Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. :D

Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. :D

:D :D :D :D :D :D Melekler Mekanı reytingleri daha da arttırmak için yeni bir şeyler yapmaya karar verdi,daha doğrusu verdim bu oyunu başka bir sitede buldum hoşuma gitti neden burada olmasın dedüm :D Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. Kurallar: 1. Kimse birbirine bakmasın :D :D :D 2. Bir kişiyi 2 defa katılamaz. 3. Listenin dışından kimseye oy verilemez....
  3. Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada

Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada

kıralkıraliçe Kızlar aranızda Eskişehir'de oturan veya tanıdığı olan var mı? Eskişehir'in yerel gazetesi sakarya gazetesi alıyorsanız veya alan tanıdığınız varsa bilirsiniz. Gazetenin her yıl düzenlediği mini kral ve kraliçe yarışması olur, bu yıl yarışmaya 5 yaşındaki oğlum Tuna da katıldı. Burda ben de sizleri bir ailem olarak gördüğüm için tüm meleklerden rica ediyorum bize destek olursanız...
  4. Taner Yarışmada ki Bütün Kızlara Sulanmış!

Taner Yarışmada ki Bütün Kızlara Sulanmış!

taner, survivor, yarışmadaki kızlara sulanmış, çıkma teklif etmiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Survivor'ın haşarı çocuğunun yaptıkları elbette ki çekimdekilerle sınırlı değil! Meğer neler neler yapmış söylemiş te Acun ve ekibi onu zor durdurmuş. Haftabaşında yayınlanan Survivor'ın Ardından programını izlerken resmen şok oldum melekler..Acun neler...
  5. Yarışma yarışma yeni yarışma

Yarışma yarışma yeni yarışma

Pasicim hani yeni yarışmalarımız, eyleniyoruz biraz kafamızı dağıtıyoruz en azından ... Bir sürü öneri vardı bir tanesini başlat hadi tatlım .. :hey:

Sayfayı Paylaş