gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Kızlar arı sütü poleni kullanan hangi markayı önerir bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

kızlar aranızda arı sütü poleni kullanan varmı ? kullananlar hangi marka daha etkili ?İnternette bir sürü satan yer var kafam karıştı .

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu taşıması yapılmıştır. Deneme odasına değilde soru cevap odasına bu tür konuları ve soruları açalım.

Kızlar arı sütü poleni kullanan hangi markayı önerir bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arı sütü hangi hastalıkların tedavisinde kullanılıyor

Arı sütü hangi hastalıkların tedavisinde kullanılıyor

Arı ürünlerinin bir ya da birden fazla hastalığın önlenmesi ya da iyileştirilmesi amacıyla kullanılması anlamına gelen “apiterapi” pek çok ülkede tedavi merkezlerinde kullanılmaktadır. Arı sütü bir doğa harikası olarak; aşağıdaki durumları önlemede veya iyileştirmede yardımcı olmaktadır : Bronşial Astım Akciğer Hastalıkları Uykusuzluk Mide Ülseri Böbrek Hastalıkları Kırıkların daha hızlı...
  2. bana düzleştirici önerir misiniz ? :)

bana düzleştirici önerir misiniz ? :)

philips düzleştirici en iyi saç düzleştirici 2011 saçlarım kıvırcık olduğundan şöyle iyi,kalıcı,uygun fiyatlı bi düzleştirici önerir misiniz melekler :)
  3. Kızlar Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri

Kızlar Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri Bir çoğumuz için, sadece kıyafetimizi tamamlayan şık bir aksesuar olmaktan daha önemli bir rol taşır çantalarımız. Biz de bu yazımızda dünyaca ünlü çanta marakalarının hangileri olduğunu merak eden misafirlerimiz için, en ünlü çanta markalarını listeliyoruz Melek'ler. Cholo Channel Gérard Darel'den Pyton Valentino...
  4. Arı sütü ve polen kullanan varmı

Arı sütü ve polen kullanan varmı

Arkadaşlar 2 kez tüp bebek yaptırdık yumurtaların dejenere olduğu söylendi şimdi 6 ay ara verdim arısütü ve poleni duydum bugün aldım kullanmaya başlıycam inşallah faydasını görürüm allahın izniyle.. Aramızda kullanan varmı merak ettim
  5. yardımmmm hangi arı sütü polenini tavsiye ediyorsunuz

yardımmmm hangi arı sütü polenini tavsiye ediyorsunuz

kızlar aranızda arı sütü poleni kullanan varmı ?marka olarak hangisini önerirsiniz.

Sayfayı Paylaş