gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Aşılama Yöntemini Devlet Karşılıyormu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşılama Yöntemini Devlet Karşılıyormu bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Devlet Aşılamayı Karşılıyormu Aşılama Yöntemini Devlet Karşılıyormu

Merhaba...

Aşılama tedavisini devlet tüm devlet hastaneleirnde karşılanıyormu tam bilemiyorum ama çoğu devlet hastanesinde Aşılama yapılıyor özel tetkikler ve sperm işlemleri ücretli anlaşmalı Kurumlar aracılığıyla yapılıyor..Ünüversite Hastanelerinde ise Aşılama için gerekli ilaç ve iğneler yazılan raporla devlet tarafından karşılanıyor...

Aşılama fiyatları, aşılama işleminin yapılacağı merkeze göre değişkenlik göstermektedir.

Kızlar Aşılama Yöntemini Devlet Karşılıyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. Aşılama yönteminden sonraki kanama hakkında bilgiler

Aşılama yönteminden sonraki kanama hakkında bilgiler

Selamlar Meleklerim, Doğal yollardan hamile kalamayanların seçtiği yol olan aşılama yöntemi uygulanan bayan hastalarda. Aşılamadan sonraki bir kaç saat içinde kanama olduğu gözlemlenmiştir. Bu durumda lütfen sakin olun ve kendinisi ve tüplerini asla kasmayın. Bu hemen hemen herkeste olan bir durumdur. Lütfen sakin olun. Bu başlık altından, aşılama yaptırıp kanaması olan meleklerimizin...
  3. Kızlar Aşılama Kaçıncı Günde Yapılır ?

Kızlar Aşılama Kaçıncı Günde Yapılır ?

Aşılama Kaçıncı Günde Yapılır bu konuda sizden acilen bilgi almam lazım lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlarım bana da yardımcı olsun ve bilgi versin.
  4. Kızlar Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu

Kızlar Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu

Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu bu konuda bana acil bilgi lazım. Bebeğim olmuyor tüp bebek düşünüyorum ama maddi durumumuz pek iyi değil acaba Tüp Bebek Ücretini Devlet Karşılıyor Mu bilen var mı?
  5. Aşılama raporu çıkarabilmek için gerekli ön koşullar

Aşılama raporu çıkarabilmek için gerekli ön koşullar

Bebek sahibi olmada güçlük çeken ve 1 yıl korunmasız ilişkiye rağmen gebe kalamayan çiftlerde kısırlık (infertilite) problemi söz konusu olabilir. Bu problemin araştırılmasında ilk aşama, erkekte sperm analizi, kadında hormon tetkikleri ve rahim filmidir. Bu tetkiklerin hepsinin normal çıktığı ve altta yatan bir problemin bulunamadığı genç hastalarda aşılama (bilimsel adı ile artifisiyel...

Sayfayı Paylaş