gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar aslında ne demek ister???

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

kızlar aslında ne demek ister kadınlar aslında ne demek ister kızlar Olmadığı için üzgünüm ama lütfen arkadaş kalalım Anlamı:İstediğin şey mümkün değil.Ama yanımda olmaya devam et.Beni evime götürüp getirecek,güldürüp eğlendirecek,eğlence yerlerinde eşlik edecek birine ihtiyacım var.

Ben seni kardeşim gibi görüyorum...
    Anlamı:Bir daha bu konuyu gündeme getirme...

Önce duygusal sorunlarımı çözmeliyim
    Anlamı:Birkaç kişi daha çıkma teklif etti.Ama bir türlü karar veremiyorum...

Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim
    Anlamı:Senin gibi bir insanla çıkacağımı düşünmüyorsun herhalde değil mi şekerim?

Hayatım şu anda karmakarışık.Israr etme
    Anlamı:Birkaç erkeği bir arada idare ediyorum.Fazla kurcalama.Habersiz eve gelmeyede kalkma.

Aşk bana göre değil
    Anlamı:Kendime güvenim yok.Bir aşk için çaba hacamaktansa,evde yemeğimi yerim,internette dolaşırım,televizyonumu izlerim.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Kızlar aslında ne demek ister???
    Ben seni kardeşim gibi görüyorum...
    Anlamı:Bir daha bu konuyu gündeme getirme...

Ben bunu çok kullanmıştım anlamını bilemeden, emeğine sağlık cnm.. :)

Kızlar aslında ne demek ister??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylin Aslım - Kızlar Anlar

Aylin Aslım - Kızlar Anlar

aylin aslım kızlar anlar şarkı sözü gölgen bile değmesin ruhum zehirlenmesin aylin aslım kızlar anlar Ne anladın , ne dinledin , ne söyledin... Sen ne yaptın çocuk ? Ne anladın , ne dinledin , Biz ne dedik sen ne yaptın çocuk? Misafirim olucaktın , öyle uzun kalmıycaktın ! Ateşimi alıcaktın , korumu söndürmeyecektin ! Sevmeye söz verilir mi ? Verilince bozulur mu ? Bulduğun ilk çatlaktan...
  2. Kızlar Elegan Ne demek

Kızlar Elegan Ne demek

Elegan tam olarak ne demek kızlar bana çok acil olarak söylermisiniz lütfen çabuk ama süreniz başladı :)
  3. Geronimo nedir geronimo ne demek ya kızlar

Geronimo nedir geronimo ne demek ya kızlar

Kızlar Gerenumo nedir tam olarak anlamı nedir ne demek bu merak ettim de ?
  4. hcg 5,1 ne demek kızlar

hcg 5,1 ne demek kızlar

BETA HCG testi sonucunda 5.1 yazıyor bu ne demek bhcg sonuçları içinden bu ne anlam taşıyor bilginiz var mı teşekkür ediyorum.
  5. Kim Milyoner olmak ister sorusu buenos aires ne demek

Kim Milyoner olmak ister sorusu buenos aires ne demek

Dün yarışmada sordular Buenos aires ne demek ? Tam cevabı görecekken elektrikler kesildi, siz söyleyebilirmisiniz ? Var mı yarışmayı izleyen? :D

Sayfayı Paylaş