gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Kızlar AYDINlı olanınız var mı?Yardım :(

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben doğuda çalışan ve kışın ağır şartlarını yaşayan bir öğretmenim bu sene tayin isteyeceğiz Aydın istediğim şehir eşimle internetten araştırabildiğimiz kadar araştırdık ama tabiki yeterli değil eğer Aydınlı olan ya da Aydın'da yaşayan memur arkadaşlar varsa yardım eder misiniz?Memurun yaşayabileceği bir şehir mi?merkez mi ilçeler mi iyidir?kiralar geçim dünyası nasıldır?LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR !!!

Kızlar AYDINlı olanınız var mı?Yardım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  3. Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Tüp bebek yaptırmak istiyoruz ancak çekincelerimiz var, acaba tüp bebek riskleri var mı, varsa nedir, aydınlatırsanız çok sevinecem
  4. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.
  5. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş