gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

kızlar bakalım önce kim evleniyor :)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

hadı kızlar herkes yazsın bakalım ne zaman evlenıyormusunuzz önce kımı gelın edıyoruz :ehi::ehi:

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar once ben baslıyorum o zman 3- 4 agustos dugunum var gıresun merkez cakıroglu dugun salonu beklerım herkesııı :)

kızlar bakalım önce kim evleniyor :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakalım kim bulacak.

bakalım kim bulacak.

2 ayrı kuş kümesi var. A ve B kümesı. A kümesinden B kumesıne 1 kuş giderse, B kümesi, A kümesinin yarısını tamamlıyor.B kümesinden A kümesine bir kuş giderse ,A kümesi B kümesinin üç katı oluyor.A kümesinde kaç kuş vardır? B kümesinde kaç kuş vardır? karışık gıbı gozuksede soru cevap kolay.sizede kolay gelsin arkadaşlar...:Dancing_furious:
  2. hadi bakalım kızlar

hadi bakalım kızlar

son harfiyle ünlü bulmaca başlıyorum_kıraç :rules:
  3. bakalım kim sabırla okuyacak ...

bakalım kim sabırla okuyacak ...

Kitaplarda kâsiflerin kesfettikleri kâinat kurulurken, karsi karsiya kalan kaplanlar kunduzlara kükrer; keyiflesen kalin kalçali küheylanlar kisraklara, küp karinli kadanalar katirlara kisner; köpüklü kirilgan kutuplarda kefallar köpekbaliklarina karsi kalkanlasir; kara-kuru kaplumbagalar karabataklara kostaklanir; kör kösnüler kumlarda kipirdanir; kasagisiz, kayissiz karakaçanlar karacalarla,...
  4. öyle bir geçer zamanki dizisinden bakalım bu sefer kim ayrılma kararı almış..

öyle bir geçer zamanki dizisinden bakalım bu sefer kim ayrılma kararı almış..

yıldız çağrı atiksoy haberleri öyle bir geçer zamanki berrin geçtiğimiz günlerde öyle bir geçer zamanki dizisinden ayrılacağını söyleyen ali kaptan.şimdilerde ise aldığım haberlere göre bir kişi daha diziden ayrılma kararı almış.dizide ali kaptanın büyük kızı berrini canlandıran yıldız çağrı atiksoy diziden ayrılmak istediğine dair duyumlar alınmış.umarım dizi finaline kadar kimse...
  5. Fatih Terim'in Kızı Buse Kiminle Evleniyor?

Fatih Terim'in Kızı Buse Kiminle Evleniyor?

fatih terimin kızı, buse terim, buse terim haberleri Sevgili melekler, bu günlerde muse Terim evleniyor. Bir dönem adı Berk Anat ve Volkan Bahçekapılı'yla anılan Buse Terim'i evlilik heyecanı sardı. Buse, bir dönem aşk yaşadığı Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nun yeğeni Volkan Bahçekapılı ile barıştı.. Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Mert Öğün bugün...

Sayfayı Paylaş