gebe
  1. thali

thali Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar bana yardım edermisiniz

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında thali tarafından paylaşıldı.

ben bir şirkette işe başladım amacım demo almak yani bir ürünümüz var aileleri arıyoruz ve bu ürünümüzü ailelere tanıtıyoruz eğer eve davet edilirsek bu demek demo aldık
    kızlar benim demo almam gerek 1 hafta deneme süresi var bana yardım edin ürünü satın alamnıza gerek yok sadece aile ortamında eş çokuk olacak konu komşu olmayacak
    ücretsiz bir tanıtım yapıyoruz evinizide ücretsiz temizliyoruz sadece yarım saatinizi alıyor

kesinlikle almanıza gerek yok bana yardımda bulunurmusunuz özelden bana telefonunuzu verin ben sizi işte iken ararım beni davet edin evinize o bana yeterli

nolur bayanlar kızlar sevaba girersiniz hiç kaybınız olmaz sadece ürünümüzü tanıtıcaz bi güzelde evinizin temizliğini yapıcaz

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kılar bana yardım edermisiniz
    canim allah yardimcin olsun ben turkiyede degilim ;olsaydim kabul ederdim insallah yardim edecek biri cikar

Kızlar bana yardım edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edermisiniz

bana yardım edermisiniz

adminlerim moda güncel bölümüne 2 defa tığ işi elbiseler adlı konu ekledim ama ikiside silindi sebebini öğrenebilirmiyim yasak bi konumu konu tekrarımı anlamadım yanii :S
  2. kızlar bana yardım edin

kızlar bana yardım edin

kızlar beim çok sevdigim trençkotum var renk deiştirmek istiyorum nerde yapıcam bilmiyorum yardım lütfen:hıms:nereler yapıyo yazarsanız sevinirim.....
  3. Kızlar.. Bana yardım edin..!

Kızlar.. Bana yardım edin..!

kızlar mekanı sevgilimi tekrar nasıl kazanırım sevgilime ne desem aldatan erkekler korksun Merhaba Melekler çok zor durumdayım. Sevgilimle ayrılmanın eşiğindeyiz.. Ne yapsam, ne desem ona herşeyim batıyor. Sürekli dırdır yaptıgımı söylüyor. Sürekli onu bunaltıyomusum.. Sizce onu nasıl geri kazanabilirim? Onu kaybetmek istemiyorum. 2 senedir birlikteyiz.. Aslında demek istediğim şudur...
  4. yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

arkadaşlar ben kapalı bir genç kızım 19 yaşındayım.Bir oglum var ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum pilatin sarısına arasına bal köpügü koyucam yanlız ben beyaz tenlıyım acaba bana yakısırmı çok kadınsı dururmu yardımcı olurmusunuz lütfen
  5. Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......

Sayfayı Paylaş