gebe
  1. GÜLYÜZLÜM

GÜLYÜZLÜM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    0

kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GÜLYÜZLÜM tarafından paylaşıldı.

kizlar ben 33 haftalik hamileyim ve hamile kaldigimdan beri hic nezlem dogru düzgün gitmedi burun tikanikligi vs. vs.. 5 yasind abide kizim varr ona hamileligimde böyle olmamistim kizlar baska bi sorun ise devamli kulaklarimda basinc oluyorr ve dün yine basladi cok rahatsiz oluyorum doktora gittik bisey yok dedi kizlar gecermi sizce bu durum beni cok rahatsiz ediyorr lütfen dualairnizi eksik etmeyin :(

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    nezlede kulak tıkanıklığı filan olur geçer canım canını sıkma bide bol c vitamini al ayrıca kulaklarındaki basıncı esneyerek ağzını açarak giderebilirsin ben basınç olduğu zaman kulaklarımda esniyorum ağzım yırtılana kadar :D:D

3. GÜLYÜZLÜM

GÜLYÜZLÜM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    yapiyorum öylede bitanem benim acilmiyorkii... hemde nezle degilim suan neden böyle oldu anamadimki yinede cevapladigin icin cok saol cnm

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    dr a demedinmi kulaklarım tıkalı diye belki bi ilaç verirdi damla filan iyi gelirdi

5. GÜLYÜZLÜM

GÜLYÜZLÜM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    yok cnm hamile oldugumdan vermiyorlar bidee bisey yok diyorr sanki seyimden uyduruyom böylelerine uyuz oluzyorum ya

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yaa öleler benim ne derdim vardı hamıleyken yaa o ne kı kız her yerın agrıyo yaa dogumuna az kalmış yap bak nasıl geçıyo benim romatızmam vardı ıkı adım yürüyemıyordum (tabı ben romatızma dıyorum yoktuda )bacaklarıma cok kotu agrılar gramplar gırıyodu yolun ortasında gram giriiyodu varızler selılut mı desem çatlakmı desem ta seyımın içinde variz vardı yürüyemıyodum dr bakmadı bıle yürüyemıyom dıyom yokkı dıyo bana afedersin ama şeyım davul gıbı olmustu neyse Allah tan kurtuldum sag salım neyse inş sende güzel hayırlı bır dogum geçırırsın:))

kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  3. Icim darariyor kizlar, bana yardim edin......

Icim darariyor kizlar, bana yardim edin......

:cry:Kizlar sevdigimden ayriyim yine, icim darariyor ne yapacagimi bilmiyorum sürekli kendime bir meskale ariyorum ve cok yoruluyorum Acaip mutsuzum Bana ne tavsiye edersiniz? Zikir, dua, hobby vesayre.... Simdiden Allah c.c. sizden razi olsun
  4. Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Lutfen yardimci olun kizlar beta hcg

Mrb arkadaslar. Adetime 6 gun kala kanda beta hcg degerim 24 cikti. O gunun sabah tekrar yaptrdm yani adete 5 gun kala beta hcg 29 cikti. Doktor kimyasal gibi duruyo ama rahim kalinlogin iyi dedi. Reglime su an 3 gun var ama dun geceden beri camasirimda acik kahverengimsi pembe gibi lekelnmeler var. Sizce bu durum nedir yardimci b olun lutfeenn :(
  5. bana yardimci olurmusunuz lutfen :(

bana yardimci olurmusunuz lutfen :(

Ben 7aylik evliyim.5aydir da bebek istiyoruz ilk olarak hastanede kan testi ultrason vb testleri yaptirdim herhangi bir problem cikmadi. Iki ay bi iki gun adetim gecikti. Ama bu ay 14unde olmam.gerekiyordu olmadi dun kan verdim ama kan testi 0.1 cikti. Kesinlikle yok demek mi.:( Su an adetde olmadim hic bir belirtiside yok.

Sayfayı Paylaş