gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı acaba sizin sitenizde, lütfen bana Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözlerini yazın sizi bekliyorum.

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözleri

Banu Zorlu Acılı Aşklar

Bize bir sevda düştü
    Yalnız beni mahveder
    Vurdum duymaz halleri
    Beni perişan eder

Dalarım düşlere aman
    Ağlarım zaman zaman

Bir köşede harcanırımda
    Yine yare kıyamam

Dalarım düşlere aman
    Ağlarım zaman zaman
    Bir köşede harcanırımda
    Yine ben sana kıyamam

Acılı aşkların kadınıyım
    Vuruyorum bile bile yalnız sahillere
    Yaralı kuşların kanadıyım
    Yanıyorum kendime kendi derdime

Kızlar Banu Zorlu Acılı Aşklar Şarkı Sözü var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !!

Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !!

RANDEVU BİLE VERİYORLAR BANU ZORLU, ADINI KULLANARAK İNTERNET SİTELERİNDE HAYRANLARIYLA YAZIŞANLAR YÜZÜNDEN SIKINTILI... Bu kişilerin olayı iyice abartıp buluşma randevuları bile verdiğini anlatan şarkıcı, sevenlerine 'sahtekarlara dikkat' uyarısında bulundu: 'Ben hiçbir sitede yokum, zaten internette yazışacak kadar vaktim de yok. İnterneti sadece iş amaçlı kullanıyorum, hiçbir siteye...
  2. nev yokum şarkı sözü var mı

nev yokum şarkı sözü var mı

Nev'in seslendirdiği bir şarkı var yokum diye arkadaşlarım bu şarkının sözlerini arıyorum varsa memnun olurum. Teşekkürler.
  3. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)
  4. Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri var mı

Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri var mı

Göksel Uzaktan Şarkı Sözleri için yazıyorum size bana o şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  5. Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü lazım bana bu siteye yazıyorum çünkü daha öncede bir ricamı yerine getirmişdiniz o yüzden şimdide Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözlerini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş