gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Basurum var azdı ve şişti ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yaklaşık 5 yıldır bu basur illetiyle başım belada lütfen bana akıl verin bu aralar azdı şişdi patladı ve kanama var inanılmazda ağrı yapıyor. Bana ne tavsiye ediyorsunuz. Artık bitki ilaç vs kullanmak istemiyorum direkt nasıl kurtulabilirim ya lütfen ölüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum !

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hemoroid basur için ilgili bilgileri BURAYA TIKLAYARAK basura ne iyi gelir öğrenin.

3. yolcu7

yolcu7 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SİTEMİZ ÜZERİNDEN REKLAM YAPMAK KESİNLİKLE YASAKTIR !
    TEKRARI HALİNDA ÜYELİĞİNİZ SİLİNECEKTİR..

edit by TİTAN

4. tekrar bağlantı

tekrar bağlantı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sitede yazmıştım az önce, tekrar bağlantı şifa yöntemini öğrenme aşamasındayım. izniniz olursa size uzaktan şifa seansı yapmayı denemek istiyorum, seminer eğitimi almadığım için şu an çok başarılı olduğumu söyleyemeyeceğim ama kendi çapımda öğrenmeye çalışıyorum şu an. denemek istiyorum herhangi bir rahatsızlığı olan var mı? kesinlikle olumsuz bir etkisi yok,olabilecek en kötü şey etki etmemesidir,ama vücut şifayı almıştır aslında, uygun zamanda harekete geçer mutlaka siz hissetmeseniz de. var mı gönüllü:)

Kızlar Basurum var azdı ve şişti ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakımlı ve Zarif Ayaklar İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Bakımlı ve Zarif Ayaklar İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

bakımlı ayaklar için zarif ayaklar Özellikle yaz ayının bu son günlerinde terlik ve sandalet kullanarak bol bol ayaklarımızı ferahlatmamız lazım melekler, zira kışın gelmesiyle birlikte yine kalın çorapların botların içine hapsedeceğiz onları. Tabi sandalet ve terlik kullanırken de bakımlı ayaklar şart. Hem ayak sağlığı hem de hoş görüntü vermesi için zarif ayaklara nasıl sahip olacağız,...
  2. Düzenli ve dengeli beslenmek için neler yapmamız gerekiyor

Düzenli ve dengeli beslenmek için neler yapmamız gerekiyor

Selamlar. Ben bir türlü iştahumu kontrol edemiyorum.Dengeli beslenmek istiyorum ama yapamıyorum.Lütfen bana yardım edin, nasıl dengeli ve düzenli beslenebilirim :(
  3. boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne kadar beklemem gerekiyor,boşandıktan sonra evlenmem için ne kadar zaman geçmesi gerekir,eşimden ayrıldıktan sonra hemen evlenebilir miyim,boşandıktan sonra hemen evlenebilir miyim, Boşanan erkek, kararın kesinleşmesinden sonra hemen evlenebilir. Kadın ise 300 günlük bekleme süresini doldurmadan evlenemez. Ancak, kadının önceki evliliğinden gebe...
  4. Hamileyim ve hemoroidim var ne yapmalıyım?

Hamileyim ve hemoroidim var ne yapmalıyım?

Gebelik döneminde anne fizyolojisinde bir çok değişiklik olmaktadır bunlardan biride makat bölgesindeki kanlanmanın ve basıncın artması ve buna bağlı olarak hemoroide yatkınlığın artmasıdır.Hamileliğin 4. ayından sonra rahmin ve bebeğin büyümesine paralel olarak karın içi basınç artar.Diğer taraftan 6-7. aydan sonra büyüyen rahim ve bebek toplar damarlara direk basınç yaparak bu basınç...
  5. Ne yapmam gerekiyor kızlar

Ne yapmam gerekiyor kızlar

Tedavi görüyorum 21inde yumurta çatlatma iğnesi vurulmuştum bi gün arayla ilişki demişti doktorum adetime 3 gün var ama istahım falan çok açıldı o günden sonra sizce test yapim mi 3 gün beklim mi ?

Sayfayı Paylaş