gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aranızda öğretmen var mı bilmiyorum. Benim babamın dediği gibi öğretmen olmak bir ayrıcılıktır deyip duruyor. GÜzelde meslek. Şunu sormak istiyorum sizlere. Öğretmenlikteki yaş sınırı nedir ne gibi özellikler gerekiyor, ve en önemlisi kaç puan almak gerekiyor. Ben öğretmen olmayı çok istiyorum ? Ne yapmam gerekiyor şu anda lise 2. sınıfa gidiyorum. Ve merak ediyorum aranızda öğrentemen olan varsa bu göretmen olmak nasıl bir duygu arkadaşlarım ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  3. yardımcı olursanız sevinirim lütfen

yardımcı olursanız sevinirim lütfen

erkek arkadaşımla arkadan birlikte olduk gibi bişey tamda öyle olduğu söylenemez aslında biraz sürtünme gibi tam emin değilim ama sanırım boşaldı ve ben adet geciktirici primolt isimli ilacı kullanmıstım ılacı kestım 2 gun ıcınde hastalanırım dıye beklıyorum boyle bı durumda gebelık soz konusumudur boyle ılıskıde gebe kalmıs olabılırmıyım, henuz 2 gun dolmadı ama yarında hastalanmazsam dıye...
  4. Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Merhaba melek ablalar :) Ben 14 yaşındayım ve öğretmen olmak istşiyorum. Hangi okullara gitmem lazım?
  5. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

Sayfayı Paylaş