gebe
  1. gecemavisi

gecemavisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar ben yeniyim yardımcı olurmusunuz sohbete nasıl katlcam

Konu, 'Deneme Odası' kısmında gecemavisi tarafından paylaşıldı.

Kimse yok mu

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

az önce sohbete girmiştin gecemavisi aynı şekilde gireceksin :) özel birşey yapman gerekmiyor :)

Kızlar ben yeniyim yardımcı olurmusunuz sohbete nasıl katlcam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  2. yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

ben üye oldum ama aktif olmadı mı acaba siteye giremiyorum yardımcı olursanız sevinirimm teşekürler. kayıps
  3. yardımcı olurmusunuz kızlar

yardımcı olurmusunuz kızlar

kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza pko hastasıyım klomen kullandım hiç bişe deişmedini söledi doktorum 1 ay önce bu ay adet olmadım ve göğüs uclarım 1 haftadır acıo ve şiş bugün gebelik tesi yaptım sabah 1. çizgi net 2. çizgi silik gibiydi sizce hamilemiyimdir ?
  4. kızlar yardımcı olurmusunuz

kızlar yardımcı olurmusunuz

kaç gündür forumda yazıorum 3 gündür kasıklarım da ağrım var bide belimde kopcak bir ağrı akıntıya gelince dün geldi beyaz akıntı ama tam anlayamadım yanlız gündüzleri ofisteyken ateşim yüksek bazen üşüyorum bile akşamları bazen cıkıo bazen inio anlamadım yumurtlama tarihlerim 28 eylül ve 3 ekim arasıydı şuan neoldugumu anlamadım sizlere sormak istedim sizce nedir benim bu hallerim kızlar?
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş