gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar benim bebeğimin salyası akıyor ne yapmam lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım benim bebeğim 3 aylıktan bu yana ( şimdi 4 aylığı biraz geçti ) inanılmaz salyaları akıyor. Öyle böyle değil. Bu bir hastalık mı normal bir süreç mi yoksa ? Bana bilgi verir misiniz lütfen.

2. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    salya diş çıkarma belirtisidir senn bebeğin için biraz erken ama diş çıkarıyor olabilir

3. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bencede diş belirtisi gerçekten böyle birşeyse yani çok erken....:)

4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    diş çıkarma beliritisi olabilir fakat bağırsak sorunuda olabilir bi dr danış derim.

Kızlar benim bebeğimin salyası akıyor ne yapmam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız bebek yapmanın yolu

kız bebek yapmanın yolu

Kız bebek istiyorum bunu yapmanın bir yolu var mı arkadaşlarım teşekkür ediyorum.
  2. Eski Kitaplığınızdan Kızınıza Bebek Evi Yapmaya Ne Dersiniz...

Eski Kitaplığınızdan Kızınıza Bebek Evi Yapmaya Ne Dersiniz...

Kitaplıktan Bebek Evi Yapımı Kitaplıktan Bebek Evi Nasıl Yapılır Kitaplıktan Barbie bebek evine Kullanmadığınız kitaplığınızdan kızınıza bir bebek evi yapabilirsiniz.Her kız çocuğunun bayıldıklarındandır Barbie ve Barbie bebek evi. Yıllar geçti ama hala her çocuğun sevdiği ve sürekli piyasası olan bir oyuncak olarak kaldı. Hal böyleyken kullanılmayan kitaplıktan bir Barbie bebek evi...
  3. bebeğimin gazı var ne yapmam lazım ?

bebeğimin gazı var ne yapmam lazım ?

Melekler, bebeğimin çok fena gazı var sancısı var, ilacı var veriyorum daha başka ne yapabilirim, yavrum kıvrandıkça canım gidiyor yardım edermisiniz bana tecrübeli anneler..
  4. bebeğimin cildi kuruyor ne yapmam lazım ?

bebeğimin cildi kuruyor ne yapmam lazım ?

Melekler ,bebeğim daha küçük ve cildi kuruyor. Nemlendiricisini ihmal etmiyorum ama ne bileyim yine de kuru.Bunun için ne yapabilirim acaba ?

Sayfayı Paylaş