gebe
  1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

kızlar beta hcg 2.40 bu nedir.

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

beta hcg 2 beta hcg 200 ne demek nedir adetime 5 gün var ve ben grip oldum,ilaç kullanmam içın beta hcg verdm.2.40 cıkmış bi fikri olan varmı?hamılemiym.

SadmiN bunu beğendi.
  2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim ümitlendirmek istemem ama galiba hamilesin.beta hcg değerin daha yeni yeni yükseliyor herhalde2 gün sonra yine tekrarla artıyorsa birşeyler var demektir..ama sen yinede doktorunlada bir görüş istersen..eğer yanlış hatırlamıyorsam sen daha yeni düşük yapmıştın belkide ondan kalan bir durumdur..yanlış hatırlıyorsam çok özür dilerim hayatım.

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    canım bencede hamişsinmiş gibi hissediyorum

4. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    ay inş.bayanlar.kendimi çok daha iyi hissettim.ay çok mutlu oldum..ben hemen yarin yenıden vereyim bakıym.neymiş.evet dogru aymelek şubatta düşük yaptm.doktor bu ay deneyebilirsn,dedi denedim ama bakalım tuttumu?allahım inş.bu sefersaglıklı bir şekılde kucagıma alabilirım.kızlar çok teşekkürler.

5. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim ne yaptın tahlil sonucun nasıl çıktı..hadi inşallah meleğin yeniden seninledir...haberlerini bekliyoruz:)

6. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    kızlar bugun verdm.tahlilimi ve 104.30 cıktı yani hamişim.cok sukür.kasıgımda agrı var bu canımi sıkıyor.ama bu haber heleki anneler gününde ilaç gibi geldi bana.inş.allah saglıklı bi şekilde kucagımada almayı nasip eder.dualarınızı eksik etmeyin.

çiçekçi kız, hatiss ve hurish bunu beğendi.
  7. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    çok mutlu oldum hayırlı olsun canımm

8. fudelya

fudelya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler canım hayırla tamamına erersin inş. kasık ağrına üzülme ilk dönemde oluyor zaten dikkatli ol kontrollerini aksıtma sen de evladın da Allah a emanet..

9. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    canım benim yaa çok sewindim..böyle güzel bir günde sana en güzel hediyeyi meleğin verdi..inşallah bu sefer hayırlısıyla sağ salim kucağına alırsın..

bende çok heyecanlanmıştım bu ay belki anneler gününde süpriz olur diye ama bu gün regl günümdü idrar testi yaptım negatif çıktı:(...ne yapalım hayırlısı..

10. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    menekse tebrik ederimm canim hayirli olsun ins. dikkat et kendine dinlen bu donemde :D

11. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim bayanlar.rabbim tüm isteyenlere versın.kasık agrısı normalmi bu dönemde.daha çok erken degilmi?arada başımda dönüyo psikolojikmi desek

12. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    canım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin

13. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    canım benim dr kasık ağrısı olursa bol bol yat dinlen dedi biraz korkutmuşdu beni sende dr sor

14. bebişimi istiyorum

bebişimi istiyorum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin canım bende ekimde düşük yapmıştım belki bu ay bendede bişeyler olabilir ama kasıklarım ağrıyo regli olacakmışım gibi adet günümde yarın sabırsızlıkla bekliyorumm bende hayırlısı neyse o olsun rebbım neylerse güzel öyler.

15. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    canım rabbim sanada nasip eder inş.ilk denememde tuttu ama yumurtlama günlerime çok dikkat ettim.sende dikkat et.inş.adet olmazsın.

kızlar beta hcg 2.40 bu nedir. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg nedir?

Beta hcg nedir?

beta hcg tablosu beta hcg nedir beta hcg, nedir, ne zaman kullanılır, etkileri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebeliğin öğrenilmesinde kullanılan yollardan biri beta hcg testidir.Bu testle ilgili bilgileri aşağıda bulacaksınız.. Beta HCG Testi nedir Gebe kalındıktan sonra bu gebelik bhCG adı verilen bir hormon salgılar. bhCG düzeyleri döllenmeden...
  2. Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ?

Ben bu beta hcg değeri testini ne zaman yaptırmalıyım ?

Ya kızlar adetime daha 5 gün var ve ben hamilemiyim diye kendimi yeyip bitiriyorum. Acaba bu BETA HCG testini şimdi yapsam sonuç alır mıyım ? Göğüslerimde de hassasiyet başladı. Merak ediyorum ne kadar gün kala bu testi yaptırsam kesin sonuç alırım tşk.
  3. BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek

BETA HCG 109 çıktı sonra 495 çıktı bu ne demek

merhaba son adet tarihim 05.09.2016 ydı pazartesi günü beta hcg testim 109 çıktı perşembe günü testi tekrarladım 495 cıktı. yani pazartesiden perşembeye 109 dan 495 e çıktı. artış normal mi bu durumda ne kadarlık hamileyim
  4. Kızlar Beta Hcg testi 1.20  miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Kızlar Beta Hcg testi 1.20 miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Selam kızlar Beta-hcg testi yaptırıpdım ve 1.20 mıu ml çıktı tam olarak bu ne demek artı araştırdım bi kaç yerde hamilelik yok diyorlar. Doğru mu hamile kalmış olabilir miyim. 1.20 çıktı acaba yükselir mi böyle çıkıpta sonradan hamile kalanlar var mı lütfen bana yardımcı olur musunuz. Geçen ayın 25 sinde mens oldum düzenlidir ve ortalama 28 günde bir olur bu ayiki gün gecikince bende kan...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş