gebe
  1. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

kızlar bi bakar mısınz lütfen

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında megara tarafından paylaşıldı.

canlarım ya ben bunu 2 gündür sölemiyim dedim ama dayanamadım sölüyorum valla. ya ben dedim uğraş şeyda yaparsın ama yok olmuyo beceremiyorum ve adminlerimden yahut bilenlerden yardım istiyorum. ben yeni konu açamıyorum yaa. yani eskiden aşağıda forum yazıyodu orada bir liste çıkıyordu. ama şimdi öyle bir şey göremiyorum bi el atar mısınız. yeni konu açamıyorum

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

iŞTE CANIM.:)

ßeLeN bunu beğendi.
kızlar bi bakar mısınz lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi Bakar mısınız....

Bi Bakar mısınız....

Şu an Dünya'da altı milyar insan yaşıyor. Her yüzyılda bir kaybolup, her yüzyılda bir yeniden doğan altı milyar insan. Dünya dolup dolup boşalırken, değişen tek şey parmak izleri ve burun kemikleri oluyor... Savaşlar hiç bitmiyor, kavgalar tükenmiyor, insan kendini bir türlü aşamıyor. Yaşadığı süre içerisinde, komplo teorileriyle kendini tüketiyor, “Kimse savaşları durduramaz!” diyerek...
  2. Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Merhaba melekler.Ben yaklaşık 11 haftalık hamileyim.:baby:Şimdiye kadar hafif bel ağrılarım dışında bişey olmamıştı ama bu gün çok fena bi ağrım var.Adet sancısı gibi bu ama biraz daha hafifi bi de iç çamaşırımda bazı lekerler var.Kırmızı deil ama sarımsı lekeler.Açıkçası korkuyorum doktora gitmeye.Bebeğime bişey olmuştur diye.Ama olağan bişey olabilir mi bilemiyorum da.Bu konuda tecrübeli...
  3. Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Bi bakarsanız memnun olacağım :))

Benim lise 1 i geçmem gerek, duyduğuma göre bizim okuldaki hocalar kazık soruyolrmış inadına hele ki dil anlatım ve edebiyat hocası bende lise 2 de okulumu değiştirmek istiyorum ama kırık olmadan geçmem gerek HANDANCAYA tarot baktırdım ama :cry: tam birşey demedi kesin olarak :cry: anlayamadımda :cry: ben gayret ediyorum fakat sizinde dualarınızı ve iyi dileklerinizi bekliyorum :cry: :cry: su...
  4. Bi bakar mısınız ?

Bi bakar mısınız ?

Kızlar arkadaşım rüyasında karlar içinde ölmüş bi bebek görmüş herkes ağlıyomuş bebekte benim erkek arkadaşımınmış... Çok merak ediyorum yorumlayabiliyosanız anlamını söylerseniz beni çok mutlu edersiniz :)
  5. acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ?

acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ?

ben ekım 16 regl oldum 30 gunde bır regl oluyorum ve 30 ekım ılıskı yasadım hamıle kalmak ıcın bır hafta hergun ılıskıye gırdım suan regl donemıme 4 5 gun var ama kasıklarımda agrı var goguslerım hassasıyetlestı acaba hamılemıyım regl donemımın gecmesını beklıyemıyorum bıan once ogrenmek ıstıyorum ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz kan testı yaptırsam suan bellı olurmu

Sayfayı Paylaş