gebe
  1. tutkum

tutkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kızlar bilgisi olan varmıııııııı eşimin morfoloji sonucu %3 kötü heraldeeeeeeeeeeee

Konu, 'Erkek Sağlığı' kısmında tutkum tarafından paylaşıldı.

bilen varsa yardm edebilirmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2. tutkum

tutkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kmse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(:(

kızlar bilgisi olan varmıııııııı eşimin morfoloji sonucu %3 kötü heraldeeeeeeeeeeee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Riskler, kötü sonuçlar

Riskler, kötü sonuçlar

Her ameliyat bol bol risk taşıyor. Hastalarım bana “en büyük risk nedir” diye sorduklarında “her ameliyatın ölüm riski bile vardır” diyorum. Estetik ya da değil, bu her ameliyat için geçerli. Bunu zaten herkes biliyor ama söylemek galiba biraz zor oluyor. Bu yada başka riskleri hem siz hem de doktorunuz en baştan bilmek ve kabul etmek zorunda. Risklerin çok düşük olması hiç olmadıkları...
  2. bilgisi olan yazsin?

bilgisi olan yazsin?

slm arkadaslar benim bir komsum var ve bu hafta tatile türkiyeye gidecekti,ama ögreniyorki hamile,,, kafasindaki soru isareti hamile oldugu zaman ucaka binebilrimi binemezmi,,,ilk 3 ay tehlikelimi degilmi,yada hic sorun olmazmi?lütfen biglisi olan yasayan varsa yazsinn,,arkadas suanda bilemiyor doktrda sen bilirsin demis benimde bilgim yok,sizin varsa yazin bende arkadasa iletim,simdiden...
  3. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  4. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...
  5. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?

Sayfayı Paylaş