gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

kızlar bir bilginiz varmı(kpss)

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

kızlar biraz önce okudum kpss ye lise mezunları ve mezun olabilecek durumda olanlar girebilir diyor..sizce liseyi bitirmeden girilebiliyor mu bi bilginiz varmı..benim lise seneye bitiyor ve duyduğuma göre bu yıldan sonra lise mezunlarıda giremicek bir bilgiz varsa paylaşın çok merak ettim..yarın soracam ama size bi sorayım dedim melişler:dil:

2. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mezun olabilecek durumda değilsen giremezsin. Seneye mezun olacaksan bir sonraki yılı KPSSyi beklemelisin...

kızlar bir bilginiz varmı(kpss) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kpss Güncel Bilgiler

2010 Kpss Güncel Bilgiler

kpss güncel bilgiler 2010 2010 kpss güncel bilgiler 2010 Dünya Kupası Güney Afrika Cumhuriyeti'nde dü*zenlenecektir. AB Konseyi 2010 yılını İstanbul'u Avrupa Kültür Başkenti olarak belirledi. 2010 yılı diğer Avrupa Kültür Başkentleri Pech - Macaris*tan, Essen - Almanya'dır. BM Genel Kurulu'nda yapılan oylama sonucunda, Türkiye 2009-2010 dönemleri için BM Güvenlik Konseyi geçici...
  2. 2012 Önlisans Kpss Hakkında Bilgiler

2012 Önlisans Kpss Hakkında Bilgiler

2012 önlisans kpss konuları önlisans kpss 2012 başvuru tarihi sınav tarihi 2012 önlisans kpss, sınav tarihi, başvuru tarihi, başvuruları, sınavı ne zaman, kpss konuları, ne zaman olacak, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler; 2012 Önlisans Kpss, başvuru ve sınav tarihleri hakkında bilgiler yer almaktadır bu makalemizde. Konu ile alakalı bilgi sahibi...
  3. kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

benim dedem felçli ve yatalak durumda şuanda.bundan birkaç sene önce vefat eden dayımı rüyasında görmüş.dedeme ısrarla yıkanmasını söylüyomuş dedem temizim diyomuş aynaya balıyomuş yıkandım pis değilim diyomuş ama dayım ısrarla yıkanmasını istiyomuş.kızlar sizce bunun anlamı ne olabilir?
  4. kızlar fikri olan varmı?

kızlar fikri olan varmı?

kaşıntımdan dolayı doktorum bana dün canesten diye bi fitil verdi tek kullanımlık.dün gece koydum.lavaboya gittiğimde ilaç tortularıyla karışmış pembe bi akıntı geldi.bu arada adetim 4 gün geçti bu bi yerleşme kanaması olabilirmi?
  5. Adnan Menderes bir veda mektubu yazmış, bilginiz varmı ?

Adnan Menderes bir veda mektubu yazmış, bilginiz varmı ?

Yakında Adnan Menderesle ilgili bir dizi izleyeceğiz. BU dizinin haberini aldıktan sonra ufak bir araştırma yaptım.Menderse bir veda mektubu yazmış sanırım bu mektupla ilgili bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş