gebe
  1. ebruli_33

ebruli_33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar bırakın kuş var yol var için sıkılmış diyen kahve fallarını

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında ebruli_33 tarafından paylaşıldı.

Ben bir hoca buldum tırnağıma yazı yazıyor ben izlıyorum herşeyı ne sorarsamda doğru hepsi birebır gösterıyor daha ne olsun ....:)))

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ebrucum inanmayin dinden cikiyorsunuz fala, Efendimiz SAV fala inanan bizden degildir diyor.. Gelecegi Allahtan baska kimse bilemez, o söyleyenler tahmin ediyorlardir
    Canim benim Ahiretini bosa böyle yalanlarla mahvetme... Günahin bedeli ahirette agir ödenir...

tuqqce ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. aziz79

aziz79 Forum Okuru

Nerde ya merak ettim benimde sorularım var

Kızlar bırakın kuş var yol var için sıkılmış diyen kahve fallarını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

12 yaşındaki kızlar için saç modelleri 13 yaşındaki kızlar için saç modelleri alıntı
  2. diyete basladim desteklerinize ihtiyacim var....

diyete basladim desteklerinize ihtiyacim var....

selam ,24.03.2010 carsamba günü diyete basladim ,herseyden yiyorum ama azar azar emzirdigim icin,2 litre su iciyorum,birde strej posetle walk at home yapiyorum günde yarim saat felan.mative olmak icin desteginize ihtiyacim var 20.mayisa kadar 12 kilo vermek istiyorum. boy : 164 cm hedefim : 60 kg 24.mart : 73.200kg 27.mart : 73.300kg ??? sok oldum 29.mart : 73.000kg 2 günde cok sükür...
  3. derdim var diyene mutlu olmanın yolları

derdim var diyene mutlu olmanın yolları

neşeli olmanın yolları mutlu olmanın yolları mutlu video strese karşı dayanıklı neşeli sırları Bilim adamlarına göre mutluluk öğrenilebilir. Yani alın yazısı ile ilgili olmadığını söylüyorlar. Mutlu olmak için herkes çeşitli yollar buluyor. Bir başka deyişle lotodan milyarlar çıkmasına veya genlere ihtiyaç yok. İsteyen insanlar mutluluğu gevşeyerek, dokunarak hatta bir küçük çoçuğun gülüşünde,...

Sayfayı Paylaş