gebe
  1. jasemine

jasemine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum

Konu, 'Moda Güncel' kısmında jasemine tarafından paylaşıldı.

işte burada... renk tercihinizde belirtirseniz sevinirim :) teşekkürler [​IMG]
    Çantanın görseli sitemize alınmıştır. Dış sitelere link verilmemektedir.

Sadmin.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet güzzel canım. Çünk bu sezon böyle çantalar çok moda.

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Güzel ama buna tüylü bot veye çizme uygun her zaman her yere gitmezzz:)

4. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    valla yaseminciğim zevklerle renkler tartışılmaz ama bana sorarsan benim pek hoşuma gitmedi açıkcası rengi güzel ama dış görünüşü pek güzel değil

Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar bu saç modelleri nasıl :)))))

kızlar bu saç modelleri nasıl :)))))

genç kız saç modelleri 2009 kız saç modelleri 2009 genç çocukları için kızlar için
  2. Harbi kızlar bu size

Harbi kızlar bu size

harbi kız nickleri kral fm harbi kız resimleri sözleri kral fm kızın resmi bunun dısında kalan kızlar bı işe yaramaz varsa tabi harbi kız dediğin... 1.Harbi kız omlet ve makarna disinda yemek pisirmeyi bilir. 2.Harbi kız gobek atmayi iyi becerir, iyi becerdigini inkar etmez, ama gobek atarken masanin uzerine de cikmaz 3.Harbi kız makyajsiz sokaga cikmaz, cikarsa da erkeklere gorunmez...
  3. Hiphopçular buraya [SEVGİM bu pist seni bekliyor canım]

Hiphopçular buraya [SEVGİM bu pist seni bekliyor canım]

yabancı hiphopçular hiphopçular . Arkadaşlar istek üzerine hiphopçular mekanımızda açılmıştır.bu pist seni bekliyor sevgim ağlat asfaltı canım http://zuzu65xzuzu65.googlepages.com/akonhphopzuzumelek.swf .
  4. Fikirlerinizi bekliyorum.....

Fikirlerinizi bekliyorum.....

hanımlar ben kendime yelek örmek istiyom ama modeline ve rengine karar veremedim sizce hangi model ve renk öreyim yardım edermisinz??????????????? 1.............. 2....... 3........................
  5. kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha...

Sayfayı Paylaş