gebe
  1. evrekagamze

evrekagamze Forum Okuru

kızlar bu rengi elde etmem için evde hangi ton kullanmalıyım!!! yardım:(

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında evrekagamze tarafından paylaşıldı.

kızlar benim saçlarım koyu kahve. evde nasıl kumral yapabilirim . yardımlarınızı bekliyorum akşamdan beri bakıyorum da güvenemiyorum. bir de saçlarımın uçlarında kızıllıklar var hafif bunlar için ne yapmam lazım boya tutar mı? kızıllığın sebebi normal anneannelerimizin sürdüğü kına sürdüm ondan...

2. evrekagamze

evrekagamze Forum Okuru

kendi saçımın resminin ve istediğim rengi eklemek istiyorum ama resim ekleyemiyorum??

kızlar bu rengi elde etmem için evde hangi ton kullanmalıyım!!! yardım:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu modeller evde kalmış kızlarımız için

Bu modeller evde kalmış kızlarımız için

evde boş boş durmazsınız hem. hadi başlayalım hemen:D
  2. Cillddeki kırısıklıklar, lekelenmeler,cild renginizi 2 ton açmak için losyon

Cillddeki kırısıklıklar, lekelenmeler,cild renginizi 2 ton açmak için losyon

cilt tonu açma cilt tonunu açmak için tonunu açmak karbonatla saç açma SEVGİLİ MELEKLER HER GECE YATMADAN ÖNCE MUTLAKA CİLDİMİ YAPIMI KOLAY BU LOSYONLA TEMIZLIYORUM. SİGARA KULLANDIĞIM HALDE CİLDİM MAKYAJSIZ SÜPER GÖRÜNÜYO TAVSİYE EDİYORUM, PAYLAŞMAK İSTEDİM. MALZEMELER: 1 ÇAY KAŞIĞI KARBONAT 1 " " ELMA SİRKESİ 3 " " LİMON SUYU YARIM ÇAY BARDAĞI ŞAŞAL...
  3. Hangi Vitaminleri Kullanmalıyız ?

Hangi Vitaminleri Kullanmalıyız ?

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Hürriyet Kelebek’teki sayfasında yer verdiği vitamin takviyeleri yazı dizisinde hangi vitaminin ne işe yaradığını açıklıyor: Bazı hastalıkların, mesela kanser türleri, damar hastalıkları, nörolojik bozukluklar ve benzeri sorunların vitamin ve mineral noksanlığı ile ilgisi var ama bu “minik mucizeler”i tıbbi sorunlar dışında, “destek” olarak kullanmak biraz...
  4. Hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Kızlar saçlarımın canlı ve yumuşak olması ve parlaması için sizlerden şampuan tavsiyeleri yada bitkisel bir yöntem rica ediyorum var mı ?
  5. bu saç rengi ve dib rengi nasıl elde edilir?

bu saç rengi ve dib rengi nasıl elde edilir?

saçlarım kumral bir renk bu bayanın dib rengi gibi bir renk ve uçlar nasıl elde ederim?

Sayfayı Paylaş