gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar bu Takma Tırnak Nasıl Çıkartılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben imrendim takma tırnak aldım uzun tırnak seviyorum ama şimdi çıkartmak istiyorum çıkartamıyorum, takma tırnakların kutusunda ki talimatı deniyorum olmuyor acaba bu Takma Tırnak Nasıl Çıkartılır lütfen yazın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Taktığımız takma tırnaklar nasıl çıkartılacak öğrenelim Melek'ler. Güçlü yapıştırıcılar kullanarak yapıştırdığımız tırnakları çıkartmak için bir pamuğa bolca aseton dökün ve kalan takma tırnakların üzerine sürün. Bu tırnağı gerçek tırnağınıza yapıştıran yapışkanın yumuşamasını sağlayacak. Asetonu tırnaklarınıza sürmeden önce tırnak çevresine vazelin sürerek asetondan daha az etkilenmesini sağlayabilirsiniz.
    Yapışkanın ne kadar kullanıldığına göre 10-15 dakika arası asetonu tırnaklarınız üzerinde bekletmeniz gerekebilir. Bu süre sonunda gevşeyen takma tırnakları ve yapışkan artıklarını temizlemeye başlayabilirsiniz. Eğer doğal tırnaklarınız üzerinde yapışkan artıkları kalırsa işlemi baştan tekrarlayabilirsiniz.

3. mmc

mmc Forum Okuru

Takma tırnaklarıma aseton fayda etmedi dostlarrrr bu tırnaklar nasıl çıkacakkkkkkkkk

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Ellerinizi ılık sabunlu suda 15 dk bekletin aseton işlemini tekrarlayın..

5. ayıboğan

ayıboğan Forum Okuru

allah belasını veresiceler çıkmıyodu tırnağımı kopartıyodu kimse takmasın kızlar bende seviyorum uzun tırnak ama uzamıyo sizde takmayın amuğagoyyin

Kızlar bu Takma Tırnak Nasıl Çıkartılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Takma tırnak nasıl kullanılır?

Takma tırnak nasıl kullanılır?

takma tırnak nasıl takılır takma tırnak nasıl kullanılır takılır video cıkar çıkarılır Bazılarımız özel sebeblerden dolayı tırnak uzatamayız.Özel günlerde ise özellikle giydiğimiz abiye kıyafetlere uygun olaraktan şık bir oje ve bakımlı olan ellerimizle olumlu izlenim bırakırız insanların üzerinde. Tırnak uzatamıyorsanız bu özel günlerde takma tırnak kullanabilirsiniz.Peki takma tırnak nasıl...
  2. takma tırnak

takma tırnak

takma tırnak kullanıyorum ozel gunlerde fakat japon yapıstırıcısıyla yapıstırdıgım ıcın tırnakları asetonla cıkarsamda kendı tırnagımda yapıstırıcı kalıyo ne yapıp cıkarabılırım?????????
  3. Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

Takma Tırnak Nasıl Kullanılır?

takma tırnak kullanımı hakkında bilgiler protez tırnak kullanımı Tırnakları kısa olan ya da uzun tırnak seven kadınların tercihi takma tırnaklardır. Peki takma tırnaklar nasıl kullanılır biliyor musunuz ya da doğru olanı biliyor musunuz? O halde bu yazımızda öğrenecek siniz Melek'ler. Çünkü bu yazımızda takma tırnak kullanımı hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere :) Takma tırnak seçerken...
  4. Rimel Nasıl Silinir Çıkartılır?

Rimel Nasıl Silinir Çıkartılır?

rimel nasıl silinir, rimel nasıl çıkarılır, rimeli silmek için Kirpikleri daha uzun ve belirgin gösteren makyaj ürünlerinden biri olan rimel bazen çıkartırken zorluklar yaşatabilir. Kirpiklerinizin yıpranmasını ve dökülmesini istemiyorsanız ve rimelinizi en kolay şekilde çıkarmanın püf noktalarını arıyorsanız, sizlere rimel nasıl silinir bilgilerini paylaşıyoruz. Rimel, bayanların...

Sayfayı Paylaş