gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar bu tivitır yani tiwitter paralımı ücretli mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar twitter hesabı alcamda merak edioyrum bu uygulama ücretli yada paralı bir şekilde mi kullanılıyor yoksa gerçekten ücretsiz mi =?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Twitter da hesap açma, hesap dondurma hakkında bilgiler için ve twitter hesabı paralımı merakınızı gidermek için BURAYA TIKLAYIN ve aradığınız tüm bilgilere ulaşın:)

kızlar bu tivitır yani tiwitter paralımı ücretli mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalanin Da Bu Kadari Yanİ

Yalanin Da Bu Kadari Yanİ

Uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren bir takım müslüman japon bilimadamı sonunda çalışmalarının semerelerini aldılar ve oruç bozmayan aynı zamanda yenildiği zaman açlık hissini tamamen ortadan kaldıran tost yapmayı başardılar, japonlara göre bu tost hem orucu bozmuyor hemde yiyenin erkek çocuğu olmasını sağlıyo.Böyle hem oruç tutan sayısı artmış olucak hemde oruç tutmak bi o kadarda...
  2. Kötü biri miyim ben yani:(

Kötü biri miyim ben yani:(

Merhaba hanımlar kafam öyle dolu ki.. Bir senelik evliyim kayınvalidem 39 yaşında daha gencecik eşimin 15 yaşındada erkek kardeşi var altlı üstlü oturuyoruz. Eşimin babası çok sorumsuz eve ekmek bile almaz çok arada işte evlatlarına sorumsuz bir baba senelerdir görümce yardım etmiş kayınvalideme.. Kayınvalidemde alışmış aslında armut piş ağzıma düş genç ama çalışmıyor çalışmamış. Eşimle...
  3. ücretli öğretmenlik hakkında bilgi verir misiniz

ücretli öğretmenlik hakkında bilgi verir misiniz

Merhabalar. Ben ücretli öğretmenlik hakkında bilgi almak istiyordum. Ücretli öğretmen olmak için neler yapmak gerekiyor ?
  4. WhatsApp Ücretli mi oluyor ?

WhatsApp Ücretli mi oluyor ?

whatsApp paralı mı olacak,whatsapp ücretli mi oluyor,whatsapptan kullanıcılara mesaj mı geldi,whatsapp'ı ne kadara kullanırım,whatsaapp ne zaman ücretli olacak,whatsappı kimler ücretli kullanacak Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta kullanıcılara uygulamanın ücretli olacağı yönünde bir mesaj atıldı. Atılan mesaj Whatsapp acaba ücretli mi oluyor sorusunu akıllara getirdi. İşte...
  5. WhatsApp yeniden ücretlimi  oldu?

WhatsApp yeniden ücretlimi oldu?

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile mesajlaşma uygulamaları da artmaya başladı. Bunlardan WhatsApp öyle tuttu ki şu anda geçtiğimiz yıllarda bir çok ülkede en çok indirilen iPhone ve Android uygulaması oldu. İnternet üzerinden karşılıklı mesajlaşma ve dosya gönderebilme programı olan WhatsApp, GSM operatörlerine ödediğimiz kısa mesaj ücretlerini azaltmanın en güzel yollarından biri....

Sayfayı Paylaş